PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 785
ocen
5,6 10 1 13785
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

nie kumam 7 to minimum dla tego filmu ludzie to jest horror rozumiecie o co chodzi w horrorze czy nie ? ma być krew i maja być flaki . Jak ogladam komedie to chce sie smiać jak ogladam dramat to może chce się wzruszyć a jak ogladam horror to chce krwi i flaków najlepiej ładnie opakowanych. O to chodzi w tego typach filmach.
Zna ktoś jakies ciekawe tytuły gustuje w takich jak Frontier teksanska masakra ... wolf creek .. co jeszcze polecacie ?

ocenił(a) film na 6
sampa

Martyrs - Skazani na strach, Kalwaria, Eden Lake...
Te pozycje mogę ci polecić. Również brutalne i krwawe. A Frontiere(s) oceniam na 6/10. To max. dla tego filmu. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
sampa

To nie jest horror to jest gore .Czyli brutalny syf .A w horrorze ma być tajemniczo Ma STRASZYĆ serducho ma z klaty wyłazić a tu gdzie to ? Umazana gównem Francuzeczka biegająca po piwnicy . A Wątek nazistów jest śmieszny porostu wywrotka .

ocenił(a) film na 1

Ten film to tragedia ten infantylny nazista i kopanie tunelu w chlewie ... niby horror a najstraszniejszą sceną jest czołówka według mnie bardzo słaby ale może innym się spodoba.Może spodoba Ci się "Blady Strach"(franc) lub "Return to House on Haunted Hill" no i wzgórza mają oczy 1 i 2 to co znam w stylu frontiere(s).

ocenił(a) film na 5
sampa

Chcesz krwi to obejrzyj "Martwicę mózgu", właściwie taka trochę komedia, "Blady strach", "Hostel" obie części, nawet 2. lepsza.

użytkownik usunięty
Rafal_

No co ty za kogo mnie masz oglądałem no wszystkie horrory obecnie poluje na Rosyjski Wij .Właśnie rosyjskie horrory Mają w sobie coś takiego co Straszy co jest kapkę głupkowato śmieszne itd

ocenił(a) film na 1

heh chyba zarówno ja jak i Rafał odpisywaliśmy Sampie:)

ocenił(a) film na 5
Dloggy

Racja :)

sampa

Panowie już wiem ze ten film wam nie przypadł do gustu a co powiecie na temat nocnego pociągu z mięsem? Swoją opinie tym razem podam na końcu:)

ocenił(a) film na 6
sampa

Nocny pociąg z mięsem najpierw mnie pozytywnie zaskoczył, ale po 20 min już miałem dość, koleś mordujący ludzi młotkiem, a na końcu te żałośne potwory w ogóle w tym filmie niepotrzebne. Generalnie oceniam ten film 5/10 i sam nie wiem czy nie daje za dużo. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones