PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 269
ocen
7,5 10 1 182269
7,5 34
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

#TeamCap czy #TeamIronMan?

Ja osobiście mimo że kocham Tony'ego to jednak, #TeamCap.

Anakin_Skywalker

#Team Bucky :D

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Ha! Miałam napisać to samo xd

ocenił(a) film na 8
LordVader345

#Team Bucky zdecydowanie.

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Team Cap ale nadal kocham Nat

ocenił(a) film na 10
Anakin_Skywalker

Ja wole Iron Mana, ale tak ogólnie to mnie wali ^^

użytkownik usunięty
manga_maniak

więc po licho się tu produkujesz, piszesz, męczysz siebie i nas?

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

#TeamUSA?
Chciałoby się być za kapitanem, ale na chwilę obecną wygląda to tak, że Cap sprzymierza się przeciw rządowemu zwierzchnictwu ze swoim bratem - jednym z najbardziej poszukiwanych płatnych zabójców na globie. Stąd prosta myśl - kapitan został terrorystą walczącym z amerykańskim rządem. Pewnie fabuła zaoferuje więcej niuansów do tego konfliktu, ale po samych zwiastunach ciężko kibicować terroryście zasłaniającemu się kolorami USA.

Khaosth

#Teamcap. :)

Khaosth

nie o to chodzi

ocenił(a) film na 8
bulls2010

Jednak te niuanse aż tak wiele nie zmieniły.

#TeamONZ, czyli #TeamIronMan

Anakin_Skywalker

Po obejrzeniu zwiastuna #TeamIronMan

użytkownik usunięty
balex

nie ma to jak po zwiastunie wybrać stronę... Nie wiedząc która ma słuszność... To jak ocenianie książki po okładce...

Nie czepiaj się

Dlatego piszę, że po obejrzeniu zwiastuna. A z niego wynika dla mnie, w moim odczuciu, że Iron Man ma rację. Nie twierdzę, że nie zmienię zdania. A Ty na jakiej podstawie wybierasz Team Cap?

balex

nie ma racji

bulls2010

Moralnie i logicznie, rację ma Iron Man.

ocenił(a) film na 10
balex

#TeamIronMan

Rogers jeszcze w pierwszych Avengersach mówił do Starka "Jak Tarcza ma Cie przyjąć?" (Tarcza jest organizacją rządową btw).
Wolę Starka, bo on przynajmniej czuje, że nie można cały czas być ponad prawem. Kapitan za bardzo gwiazdorzy moim zdaniem. Ale to moje zdanie.

ocenił(a) film na 10
Aiden19

W USA nie ma Snickersów? Zjadłby jednego i juz, a tak wyłazi z niego gremlin. :)

ocenił(a) film na 10
Luka71

XDDDDD. Kupię mu sam

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

#TeamCap całym sercem i duszą :p

ocenił(a) film na 10
EmiliaClarke

Dokładnie #TeamCap

Anakin_Skywalker

Ciężko na razie wybrać. Jestem święcie przekonana, że obaj mają rację, ale czyja racja jest "mojsza" będę mogła powiedzieć dopiero po zobaczeniu filmu. W tej chwili moje zdanie na temat nadchodzącego konfliktu jest krótkie: Róbcie co chcecie, tylko nie uszkodzić mi Visiona. ;)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
Anakin_Skywalker

#TeamCap

A tak szczerze , to #TeamRickGrimes :P

ocenił(a) film na 8
snajper12331

Czyżby Walking Dead ;v

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 3
Anakin_Skywalker

#TeamWladimir

ocenił(a) film na 9
Wladimir__Putin

AHAHAHAHAHAHAHHA nie

Anakin_Skywalker

#TeamIronMan

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

Moim zdaniem TeamCap ma rację, ale wybieram TeamIronman, bo Stark, BlackPanter i Sexy Widow.

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

Team Bucky ^^

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

#TeamAntMan

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
Anakin_Skywalker

Do tej pory bardziej lubiłem Starka, ale po tej części się to zmieniło. Oczywiście #TeamCap

ocenił(a) film na 9
RicePrince

Nie rozumiem, dlaczego po tej części zacząłeś nielubić Starka?... Mnie osobiście strasznie przez cały film wkurzał Kapitan. Nikomu, oprócz sobie, nie umiał przyznać racji. A Tony (chyba po raz pierwszy) przyznał się do błędu. Plus scena w pokoju Spider-Man'a :D z typowym humorem Starka (Spider-Boy!)

ocenił(a) film na 9
Filmomania_filmweb

#teamiroman mnie po tej części zaczął wlasnie wkurzać Kapitan Ameryka. Po za tym uważam jak Ty

Anakin_Skywalker

drużyna Kapitana Ameryki, zarówno ma racje jak i walczy z większym sercem. W drużynie przeciwnej na wyróżnienie zasłużył Pajączek

ocenił(a) film na 10
Anakin_Skywalker

Team Bucky. :P

Anakin_Skywalker

#TeamIronMan

ewentualnie #TeamDeadpool

ocenił(a) film na 9
Anakin_Skywalker

#TeamIronMan

pomimo całej swojej butności, byciu chamskim narcyzem :D itd wybieram zdecydowanie Starka.

w bólach, po pokazaniu mu wszystkiego czarno na białym, ale jednak - potrafi się przyznać do błędu. jest uparty, ale Rogers w swojej upartości i przeświadczeniu, że on wie wszystko najlepiej bije go na głowę. z jednej strony podziwiam a z drugiej najchętniej bym odstrzeliła Kapitana za to, że jest gotów (bo jak dla mnie tak to wygląda po obejrzeniu tej części) spalić świat, zniszczyć wszystko (oh, no tak ... byleby nie uśmiercać ludzi, przecież nikt nie mówi o rannych) czy zrównać każdego z ziemią byleby ocalić Buckyego ... nie ważne jakimi metodami, nie ważne co, kogo i w jakim stanie zostawi za sobą.

ocenił(a) film na 9
wampirzyca21

O to to to!!!!

Anakin_Skywalker

Zdecydowanie #IronMan

Uzasadnienie jest proste. Kapitan ma wszystko i wszystkich w d...liczy się tylko jego dawny kumpel Bucky. A jedynym powodem czemu tak się zachowuje jest to...że to jego kumpel sprzed kilkudziesięciu lat. To czysty egoizm. Po prostu jak Bucky zginie to biedny Kapitan nie będzie miał z kim już pogadać o czasach II WŚ. Tak odbieram ten pogrzeb Peggy w tym filmie. Biedny Kapitan sobie uzmysławia "zaraz zaraz, ona odeszła, zaraz zabiją Buckiego i zostanę jedyny z dawnej epoki". A to, że tam w trakcie walki gada, by nie zabijać...no super. A co z tymi co po jego ciosach skończą na wózku inwalidzkim jak Rhodes po strzale Visiona ? Nad nim się rozczulają bo kumpel, nawet Stark mu nowoczesne protezy wstawił. A co z innymi ? Kapitan rzuca tarczą z vibranium w przeciwników, zadaje im potężne ciosy, po czym co sobie myśli, że może wstaną jak gdyby nigdy nic i będą zdrowi :) Nie wiem czy taki był zamiar reżysera, ale tak to wyszło w moich oczach. Kapitan idzie po trupach...tfu...po kalekach do celu. Na końcu też wkracza do bazy uwolnić innych, na podłodze leżą nieprzytomni kolesie...ilu z nich jeszcze spłodzi syna i postawi dom ? A ilu będzie stałym bywalcem zakładu opieki społecznej haha Akurat ten wątek został o wiele lepiej pokazany w BvS, mimo iż całościowo film dużo słabszy. W BvS był koleś na wózku inwalidzkim, z wielkim żalem do Supermana. I to było ładnie pokazane, że nie chodzi tylko o to by przeżyć, ale liczy się jakość tego życia.

ocenił(a) film na 8
XellosMaster

#TeamCap ale... ja zawsze byłam za Peggy Carter nie rozumiem jak mogły minąć dwa lata od tego gdy go odmrozili a on dopiero ja odwiedził. Jak to mozliwe ? Powinien z nią być do końca a nie popłakać na pogrzebie a później całować kolejną z rodziny Carter...

ocenił(a) film na 8
Divianka

Z Peggy Carter przynajmniej coś go łączyło, była jakaś chemia, a tutaj... Zaleciało mi to ostrą desperacją. Tym bardziej, że spojrzał na nią "w ten sposób" dopiero podczas pogrzebu Peggy, gdy wyszło na jaw, że obie panie są spokrewnione. Coś w stylu: "nie wyszło mi z twoją ciotką, więc puknę Ciebie. Wszystko zostanie w rodzinie" :D

ocenił(a) film na 8
rapi_aga

Dokladnie o tym samym pomyślałam ! Film na pewno lepszy niz "Supermen vs Batman" ale bylam taką fanką Peggy i w jej serialu.... jak i w Agent of S.H.I.E.L.D jak wspomnieli o niej w najnowszym odcinku.
Wgl nie rozumiem jak to mozliwe,ze w Kapitanie Amercye jak juz go rozmrozili odwiedził ją dopiero po 2latach.. moze jestem chora ale powinien być z nią do końca .
Takiej miłości się nie zapomina... Zawiodło mnie to ;<

ocenił(a) film na 8
Divianka

A skąd wiadomo, że odwiedził ją po raz pierwszy dopiero po dwóch latach?

ocenił(a) film na 8
Madoq

Obejrzyj wszystkie części moja droga a się dowiesz jest to pięknie ukazane... ;<
polecam zajrzeć również do komiksów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones