PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99149}

Kapitan Ameryka

Captain America
4,6 3 089
ocen
4,6 10 1 3089
6,0 2
oceny krytyków
Kapitan Ameryka
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka

Gra aktorska w tym filmie jest słaba.

Efekty specjalne przynajmniej dziwne np. samolot z silnikami odrzutowymi i z śmigłami , albo
żołnierze którzy pomimo tego że strzelają laserem nie potrafią wygrać z przeciwnikiem
uzbrojonym tylko w karabiny...

Akcja filmu jest chaotyczna i widać że reżyser ściąga w tym filmie dużo z gwiezdnych wojen
np. postać czerwonej czaszki , czy pościg głównego bohatera przez motocykle ....

Przeciwnik Kapitana Ameryki jest przedstawiony jako nieudacznik przegrywający każdą
potyczkę chodź w zamiarze reżysera ma być przykładem potęgi... żenada

Sceny miłosne są tu zerżnięte żywcem z innych filmów , zatem przewidywalność 100 % ...

Nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło poza słabym wykonaniem praktycznie każdego aspektu
tego filmu - przy takich środkach jakie miał reżyser sam bym stworzył znacznie lepsze dzieło,
a tu proszę, taka chała ...

Główny bohater ogólnie jest ubrany jak jakiś pajac z cyrku , Iron Man to żywy dowód , że
postać z kreskówki nie musi wyglądać komicznie ... ale najwidoczniej reżyser chciał sobie z
nas pożartować...bo my wydamy na bilet do kina i w zamian otrzymamy pajaca ...co
oczywiście rozbawi autora filmu do łez ...

Najlepiej w tym filmie gra Ronny Cox , niestety postać drugoplanową ...zatem widzimy go
tylko w kilku ujęciach...

Aktor grający Kapitana Amerykę momentami przypomina modela pozującego do zdjęć... co
za nie profesjonalizm ...

Dziewczyna Kapitana Ameryki nie potrafiła zaś wzbudzić we mnie krzty zainteresowania... bo
jest zbyt męska , pretensjonalna , no i w ogóle nie potrafiła zagrać wyższych uczuć typu
smutek czy miłość ...

Zatem film oceniam na słaby ! czyli 3/10 i żałuje że go oglądałem ...strata czasu.




urface

"Nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło poza słabym wykonaniem praktycznie każdego aspektu
tego filmu - przy takich środkach jakie miał reżyser sam bym stworzył znacznie lepsze dzieło,
a tu proszę, taka chała ..."

Ten film miał strasznie niski budżet.

ocenił(a) film na 3
neo_angin

Nie chodzi mi o budżet tylko o środki jakie widać w filmie czyli scenografia i aktorzy z których można było wykrzesać znacznie więcej...ale niestety Pan reżyser uważał że jak zrobi parę ładnych efektów specjalnych i poprze je ładnymi aktorami to my czyli konsumenci będziemy w niebo wzięci ... niestety mnie ta piękna powierzchowność nie zwiodła , bo Ja od filmu oczekuje treści a nie bajeranckich świecidełek tak jak to dziś jest modne w śród blachar i dzieciaczków nowobogackich ... jak bym tego oczekiwał od życia to bym sobie włączył VIVE , czytał Pudelki i karmił się modą z Fashion tv... ale pewnie dla nowego pokolenia ludzi bez refleksji (czyt. bez mózgów) ten film jest dziełem...

urface

Red Skull został wymyślony w latach 40 więc raczej to gwiezdne wojny ściągneły z kapitana ameryki

urface

Panie Znaffca dopisałeś temat do niskobudżetowego filmu sprzed 21 lat i narzekasz na jego jakość wykonania. Chyba, że chodzi ci o produkcję, która właśnie leci w kinach. W takim wypadku zanim się zacznie krytykować, należy najpierw nauczyć się czytania ze zrozumieniem, by krytykę przypisać do właściwego tematu....

ocenił(a) film na 3
gorczan

a samolot z silnikami odrzutowymi i smiglami byl tez w kapitanie ad 2011, z tego co pamietam to taki byl tez w komiksie (czytalem za mlodu)

urface

i jedna taka mała uwaga ci żołnierze z laserami nie mogą z tamtymi wygrać gdyż jeżeli rozumiem piszesz o oddziale kapitana a oni byli najlepszymi żołnierzami świata ale tam szczegóły fakt że film jest w miarę niskobudżetowy i stary nie oznacza że trzeba w nim szukać beznadziejności oprócz tego że że krytyka filmu za słabe efekty specjalne jest poniżej wszystkich poziomów moim skromnym zdaniem powinniśmy obejrzeć ten film dla sentymentu zanim pójdziemy na to nowe i błyszczące gówno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones