PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 815
ocen
6,7 10 1 108815
6,4 39
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

Ok

ocenił(a) film na 8

Nie wiem skąd tyle krytyków. Dobrze że ich nie słuchałam i poszłam. Było super. Nie mogę się doczekać na avengers 4

ocenił(a) film na 6
dariaaa29

No nie wiem, czy film był aż taki mega hiper super.
Brie Larson nawet wyszła ok. Zdaje mi się, że zagrała nawet super taką słabą postać. Wg mnie, Carol Danvers to straszenie nierówna bohaterka- jako Carol wygląda blado, a jako Captain Marvel jest super. Larson dała radę. Można pisać i pisać.

Dobra dalej: Samuel L Jackson tutaj wyszedł najlepiej - ale ja go uwielbiam, nie jestem obiektywny. Kot skradł show? ( wiem, że nie Ty o tym pisałaś, ale pojawiły się takie opinie w necie) To Nick Fury za każdym razem, kiedy podchodził do kota robił świetną robotę....

Ale ogólnie film na duży PLUS.

ocenił(a) film na 8
dariaaa29

super było zobaczyć odmłodzonego jaksona ;p (tą techniką jakąś)

dariaaa29

dokładnie tak dariaa też jestem tego samego zdania film jest fajny a przecież to tylko przedsmak i rozgrzewka przed End Game. A ludzie którzy hejtują film bo aktorka gada jakieś głupoty są żałośni ....

dariaaa29

Kochanieńka,a co ma Kapitan Marvel wspólnego z Avengerami?

dariaaa29

Zgadzam się. Dla mnie także miłe zaskoczenie. Daję 9/10. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
dariaaa29

mnie to dziwi ze w tym filmie pojawiają się rasa Nameczan, Nameczanie to rasa z Anime Dragon Ball , swoją drogą nie od dzisiaj wiadomo ze Polski dubbing jest najlepszy na świecie a Angielskie trolle i nie Patrioci hejtują mowe nienawidzi do Polski i Polaków

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

w A3 mieli marvelowski odpowiednik smoczych kul, to czemu i nameczan miałoby nie być.

fastbyte

A czemu ta babka nie założyła rękawicy w END GAME była najmocniejsza,latała z prędkością światła statki na wylot rozwalała wszystkich by poprzywracała

dariaaa29

Bo to taka odnoga tak to wglądało jak by twórcy ubili avengers i nie wiedziele jak ich ożywić takie to troche na sile

ocenił(a) film na 1
dariaaa29

No jesteś targetem, nic w tym złego nie widzę

dariaaa29

Tak, ten film świetnie wyszedł w obliczu reszty Marvela ostatnio, a najbardziej Avengersów, także niestety nie doczekałaś się chyba, bo najlepiej było w jedynce.

ocenił(a) film na 9
dariaaa29

No wlasnie, naczytasz sie glupot i mozesz fajny film przegapic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones