PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4451}

Kapitan Ron

Captain Ron
6,1 2 500
ocen
6,1 10 1 2500
5,7 3
oceny krytyków
Kapitan Ron
powrót do forum filmu Kapitan Ron

Ten świetny aktor wystąpił w głupiej komedii. Fabuła jest dość stereotypowa i mimo kilku niespodzianek nie budzi zachwytu. Do tego mało znani aktorzy (prócz Shorta) i ich słaby występ. Dodatkowe wątki niczego nie zmieniają. Choć to komedia, śmiać się można tylko z tego, jak jest głupia.

Shiloh

Może i najgorsza rola Russella, chociaż czy ja wiem? Chyba bym się jednak kłócił, bo mam wrażenie, że miał słabsze role, głównie w swojej młodości, ale i tak ta jego rola była najlepsza ze wszystkich ról w tym filmie.

ocenił(a) film na 5
Shiloh

Death Proof było złe, a to jest średnie i w sumie podobało mi się :)

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Chyba nie wiesz co piszesz. To jedna z najlepszych ról Kurta. Kocham ten film :)

ocenił(a) film na 1
house90

Najlepsze role to jego wczesne występy u Carpentera ("Elvis", "Ucieczka z Nowego Jorku" i "Coś"), a z późniejszych "Krytyczna decyzja", "Incydent" i "Policja". Do gorszych zaliczają się prócz tego m.in. pozostałe występy u Carpentera, "Żołnierz przyszłości", "Cud w Lake Placid" i "Wyścig marzeń". "Za burtą", "Ognisty podmuch" i "Tombstone" znajdują się gdzieś po środku.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Według mnie w "Kapitanie Ronie" zagrał bardzo dobrze, choć jego rola była nieco zbyt przerysowana. Niemniej jednak sama postać, jak i film mi się podobały - fajna kino na niedzielny wieczór, można się rozerwać. Za gorsze role Russela uważam w Death Proof i Krytyczna decyzja. A reszta jak mówisz - najlepsze u Carpentera.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

fajne*

Shiloh

Ucieczka z Nowego Jorku to jeden z największych gniotów w historii kina

Shiloh

Mi się podobał w Tango i Cash z 1989 i Ognisty podmuch tam zagrał zajebiście :) Można te filmy wiele razy oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones