Odtwórz Zwiastun nr 1 1:28

Zobacz Karate Kid 2 zwiastun

Film

The Karate Kid, Part II

1986 1 godz. 53 min.
6,3 15 947
ocen
6,3 10 15947
697
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"31052","linkUrl":"/film/Karate+Kid+2-1986-31052","alt":"Karate Kid 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/10/52/31052/7729197.2.jpg"}
Mistrz karate, Miyagi, razem ze swoim uczniem, Danielem, wyjeżdża na rodzinną Okinawę, by pożegnać się z umierającym ojcem.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Karate Kid 2
Karate Kid 2 (1986) Zwiastun nr 1 1:28
Karate Kid 2 | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 1986 | Film Po wygraniu turnieju sztuk walki przez Daniela ([person=9155]Ralph Macchio[/person]) jego matka przeprowadza się do innego miasta w poszukiwaniu pracy. Gdy nauczyciel chłopca, Kesuke ([person=42232]Pat Morita[/person]), otrzymuje z Japonii list od umierającego ojca, Daniel postanawia wyruszyć z nim do Okinawy. Mistrz opowiada uczniowi o swojej przeszłości i kobiecie, którą utracił, gdy uciekł przed pojedynkiem z członkiem wpływowej japońskiej rodziny. Po przyjeździe okazuje się, że dawny przeciwnik wciąż jest gotowy do walki.

Po wygraniu turnieju sztuk walki przez Daniela (Ralph Macchio) jego matka przeprowadza się do innego miasta w poszukiwaniu pracy. Gdy nauczyciel chłopca, Kesuke (Pat Morita), otrzymuje z Japonii list od umierającego ojca, Daniel postanawia wyruszyć z nim do Okinawy. Mistrz opowiada uczniowi o swojej przeszłości i kobiecie, którą utracił,Po wygraniu turnieju sztuk walki przez Daniela (Ralph Macchio) jego matka przeprowadza się do innego miasta w poszukiwaniu pracy. Gdy nauczyciel chłopca, Kesuke (Pat Morita), otrzymuje z Japonii list od umierającego ojca, Daniel postanawia wyruszyć z nim do Okinawy. Mistrz opowiada uczniowi o swojej przeszłości i kobiecie, którą utracił, gdy uciekł przed pojedynkiem z członkiem wpływowej japońskiej rodziny. Po przyjeździe okazuje się, że dawny przeciwnik wciąż jest gotowy do walki.

boxoffice
$115 103 979 w USA
studio
Columbia Pictures Corporation / Delphi V Productions
data produkcji
1986
tytuł oryg.
The Karate Kid, Part II
inne tytuły
Karate Kid 2 Polska
The Karate Kid Part 2 (tytuł telewizyjny) Australia
The Karate Kid Part II Australia
Więcej...
Zdjęcia były kręcone w O'ahu na Hawaiach (USA).
Pracę nad drugą częścią rozpoczęto już 10 dni po realizacji pierwszej.
Sceny, które widzimy na początku (Daniel pod prysznicem, konfrontacja na parkingu z Kreese'm) to tak naprawdę sceny nakręcone dla pierwszej części "Karate Kid" i później z filmu wycięte. Nowe sceny nakręcone dla tego filmu zaczynają się, gdy pojawia się napis "Six months later".
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jedna z najgorszych kontynuacji

  lew890 ocenił(a) film na 2

  i w dodatku brak wyjaśnienia dlaczego Elizabeth Shue już nie jest dziewczyną głównego bohatera. Przynajmniej IV część była trochę lepsza.

 • Stare czasy

  MATRIX_32

  Do wypożyczalni kaset wideo kiedyś się po ten film chodziło żeby później w niedzielę obejrzeć jak na lata 80 - te film nie jest zły Da się go obejrzeć. --- Plus za świetną muzykę do filmu oraz wschodnie klimaty.

 • 8\10

  xxKasiurkaxx ocenił(a) film na 8

  No niezły ten film,całkiem przyjemnie się oglądało.

 • Prosze o pomoc w odnalezieniu filmu

  dominas_filmweb

  Niemiecki Film od dwoch moldych Niemcach chcacych uciec do australii ale podczas tej ucieczki lapia ich i wtracaja do wiezienia jeden z penerka staje sie spokojny a drugi wstepuje jak by do bojowki faszystowskiej czy cos takiego pomoze ktos ??

 • Re

  vAkatsuki ocenił(a) film na 10

  ten film podoba sie ale czegoś nie rozumiem, wydaje mi się ze oglądałem inną wersje karate kid kiedyś , tez ze ten nauczyciel i jego uczeń byli w wiosce, tylko coś innego . Nie pamietam co tam było ale była sytuacja w sklepie drewnianym ze kilka osób rozwalało sklep żeby wkurzyć tego Daniel LaRusso a ten ich pobił . ... więcej