PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10669}

Karate Kid IV: Mistrz i uczennica

The Next Karate Kid
5,8 18 354
oceny
5,8 10 1 18354
4,2 5
ocen krytyków
Karate Kid IV: Mistrz i uczennica
powrót do forum filmu Karate Kid IV: Mistrz i uczennica

Cholernie lubię ten film i całą serię Karate Kid z Patem Moritą. Kiedyś ogladałam go gdy byłam mała i dalej też mam do niego duży sentyment. A do tego gra tu Hilary, którą uwielbiam.

kathrina357

Dokładnie. "Nowsze" pokolenia mogą tego nie rozumieć bo nie miały okazji wychowywać się na takich produkcjach ale ja się bardzo cieszę że gdy byłem dzieckiem właśnie takie filmy były na topie. Bez napompowanych efektów nie wnoszących nic wartościowego ale z klasą budowaną grą aktorów, uczuciami i ciekawą fabułą.

kathrina357

W 100% sie zgadzam. Tez uwielbiam te czesc. Dla mnie najlepsza i dlatego daje 10/10. Poza tym uwielbiam Hilary Swank -to jedna z moich ulubionych aktorek - . Wspaniale wartosciowa czesc ze swietna obsada. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

Cieszę się, że ten film podoba się także innym, a nie tylko mnie. Na szczęście mam ten film na dvd , bo lubię do niego wracać i oglądałam go już kilka razy. Pat Morita jest ekstra, a młodziutka Hilary prześliczna. Pozdrawiam.

IrenaSz

Swiete slowa ;)
Rowniez, tak przynajmniej raz do roku wracam do tej czesci. Bardzo przyjemnie sie ja oglada i to za kazdym razem ;) Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 6
IrenaSz

"Pat Morita jest ekstra, a młodziutka Hilary prześliczna"

W sumie zgadzam się z jednym i drugim. Pat Morita jak zawsze klasa sama w sobie. Hilary może nie była jakąś pięknością, ale miała coś fajnego w sobie. No i ślicznie się uśmiechała:)

ocenił(a) film na 7
kathrina357

Ja również mam do tych filmów ogromny sentyment. Oglądam je co jakiś czas i nadal mnie nie nudzą, a minęło już pewnie ze 20 lat odkąd obejrzałam je pierwszy raz. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones