PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6695}
8,0 829
ocen
8,0 10 1 829
Kardiogram
powrót do forum filmu Kardiogram

Pomijajac idiotyczna scene z sekretarzem pzpr( tzn to ze rzadzil jest oczywiste-ale dzisiaj nie do zaakceptowania)) to da sie dzisiaj tez ogladac, tylko raczej dla widzow powyzej 30 roku zycia...plus za niezla muzyke ..wielespraw ciagle aktualnych niestety no i brawa dla pani Seniuk bo fajnie zagrala

ocenił(a) film na 7
mironi

Bardzo fajnie opisane życie codzienne lekarza w małym miasteczku. Jak dla mnie wszystko wydaje się realne. Podoba mi się muzyka, podobają się powtarzające sceny z autobusem. Zobaczyć scenę erotyczną z Anną Seniuk -bezcenne, zobaczyć ogolonego Bogusza Bilewskiego -bezcenne (znałem obsadę i długo mi zajęło, żeby odgadnąć kogo gra:).

użytkownik usunięty
mironi

Bogusza Bilewskiego nie poznałem. Seniuk - kawał baby, niezła sztuka.
Film- nostalgiczny.
Nie kumam ostatniej sceny- co to było za zbiegowisko?
Musi co matka dziecka nieślubnego sie powiesiła, ale to tak z całokształtu mi wyszło. Hej!

mironi

Co jest dzisiaj nie do zaakceptowania - przecież Polską i gminami cały czas rządzą jacyś partyjni sekretarze, nierzadko dużo głupsi i podlejsi niż tamci, zwłaszcza obecnie.

jan_niezbedny0

treść Zmieniły się struktury państwowe. A co do sekretarzy ..pewnie racja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones