Film

The Misfit Brigade

1987 1 godz. 39 min.
5,9 391
ocen
5,9 10 1 391
158
chce zobaczyć
{"id":"97778","linkUrl":"/film/Karna+kompania-1987-97778","alt":"Karna kompania","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/77/78/97778/7211788.2.jpg"}
Pod koniec II Wojny Światowej niemiecka machina wojenna postanowiła zrobić użytek z więźniów i jeńców wypuszczonych z... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Pod koniec II Wojny Światowej niemiecka machina wojenna postanowiła zrobić użytek z więźniów i jeńców wypuszczonych z obozów. Zawieszono im wyroki tylko po to, by mogli zginąć w karnych kompaniach. Film opowiada historię jednego z plutonów takiej kompanii.

studio
Panorama Film A/S
tytuł oryg.
The Misfit Brigade
inne tytuły
Karna kompania Polska
Wheels of Terror
Więcej...
Film nakręcono w Jugosławii.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Kiepski film klasy B

  gagarin77 ocenił(a) film na 3

  Kiepsko się to ogląda - bardzo słaba realizacja i aktorstwo. Autorzy próbowali wzorować się na parszywej dwunastce, tyle że im nie wyszło. Lubię filmy wojenne, ale ten jest raczej marny i nie polecam go nikomu.

 • Wyposażenie

  LeoRex ocenił(a) film na 5

  W tym filmie niemieckie czołgi to T55 i SU85,armata ZIS-3,sowiecki samochód terenowy to GAZ-69 z znacznie późniejszego okresu,samolot to amerykański Piper.Tylko ruski T34 jest na miejscu.

 • rozczarowanie

  vassago_83 ocenił(a) film na 4

  jeden z wielu filmów, który nie miał prawa powstać.. Tak oczernić Hassela, przecież tak nie można.. ale niestety jednak chyba było można.. Mego wybaczenia nie macie, panowie - twórcy tego "filmu"

 • Książka lepsza

  kuba_vel_jojo ocenił(a) film na 9

  Film jest bardzo dobry ale jednak książka jest lepsza polecam.

 • pamietam ten film i to naprawde dobrze

  parker ocenił(a) film na 7

  a ogladalem go kilkanascie lat temu... serio nawet niezly skoro go jeszcze pamietam a i zapamietalem koniec... ale to juz zobaczcie sami:)