PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 778
ocen
7,0 10 1 75778
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem
ocenił(a) film na 1
cav_filmaniak

Zgadzam sie w 100%. To po prostu narzedzie do wyciagania kasy na modnym papie Wojtyle. Najwyrazniej popyt sie skonczyl, bo produkcja kolejnych kaszaniastych papowych filmidel praktycznie zanikla. 1/10

ocenił(a) film na 1
cav_filmaniak

słaby film, ale tematykę ludzie oceniają wysoko bo nie wypada przecież dać niskiej oceny...

ocenił(a) film na 6
cav_filmaniak

To jest chyba naturalne, jeśli miało się dużo serca dla Jana Pawła II, powinno się to traktować z przymróżeniem oka...
Ale prawda jest taka,że gdyby nie film nic bym nie wiedziała o życiu papieża. Mi się podobał, pokazał go w pięknym świetle- pewnie takim jakim był. A poza tym, nieźle grali i generalnie nie jest taki słaby! Trzyma poziom, choć może faktycznie na aż tyle nie zasługuje.

ocenił(a) film na 5
_halina_90

"Ale prawda jest taka,że gdyby nie film nic bym nie wiedziała o życiu papieża." - Nie przejmuj się, 99% najzagorzalszych wyznawców kultu JPII też nic o nim nie wie a nawet więcej - nie chce wiedzieć niczego poza tym, że był święty jeszcze za życia. Pewnie tak jest łatwiej - nie wiedzieć zbyt dużo. ;o)

ocenił(a) film na 6
Puszek Fatalista

Nie jestem wyznawcą papieża, tylko Boga. Nie obserwowałam JP2 zbyt wnikliwie... i teraz nie obserwuję, (kiedyś przeczytałam tylko to,co napisał o eutanazji i aborcji). Nie wiem na ile jest autentyczny ten jego "zły" wizerunek- i chyba masz rację- po prostu nie chcę tego wiedzieć... pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 5
_halina_90

"Nie jestem wyznawcą papieża, tylko Boga."
Bardzo zdrowe podejście.
Zły wizerunek... dobry wizerunek... jedni i drudzy przeginają w jedną albo w drugą stronę. Grunt to nie krzyczeć zbyt głośno o swoim zdaniu, nie przekonywać do niego na siłę innych i czasami potrafić przyznać się przed samym sobą, że być może czegoś się nie wie albo nie chce się wiedzieć. To nic złego.
Pozdrawiam serdecznie. ;o)

ocenił(a) film na 1
_halina_90

Nie chcesz wiedziec, bo masz gdzies, raczej dlatego, ze ciezej wielbi tego "swietego za zycia" i jakze dochodowego, moherowego bozka?

ocenił(a) film na 6
xxunknownxx

Nie rozumiem pytania.

ocenił(a) film na 1
_halina_90

"Nie wiem na ile jest autentyczny ten jego "zły" wizerunek- i chyba masz rację- po prostu nie chcę tego wiedzieć..."
Zapytalam, dlaczego nie chcesz wiedziec :)

PS. Nie atakuje. Zwykla ciekawosc.

ocenił(a) film na 6
xxunknownxx

To pierwsze pytanie jednak ma negatywny wydźwięk.
Nie chcę wiedzieć, bo nie jest mi to do niczego potrzebne. Nawet jeśli tak było- to uważam że ludzką rzeczą jest błądzić i nie oceniam Kościoła po duchownych- bo to tylko ludzie i tak jak wszyscy(a może nawet bardziej) są otoczeni jakimiś pokusami. Na pewno jest wielu takich, którzy zostają kapłanami, bo to łatwy "zawód", ja miałam szczęście poznać kilku z prawdziwego zdarzenia. I nie chodzi o to, że nie popełniali błędów i grzechów, tylko mówili o wierze z zaraźliwą pasją, o Bogu z miłością- i właśnie w ten sposób odbierałam JP2. I to mi wystarczy.

ocenił(a) film na 7
cav_filmaniak

Nie do końca, Adamczyk dał radę a i film, jako film biograficzny nie był aż taki kiepski...

cav_filmaniak

A czego Ci brakło? Strzelanin, efektów specjalnych, scen erotycznych, skomplikowanych operacji wywiadowczych, szeroko zakrojonych spisków?
Film jak film, ani arcydzieło, ani gniot. Jest taki, jaki z grubsza powinien być i tyle.

PS. To prawda, ze cześć ludzi ocenia film na podstawie bohatera głównego. I część z nich daje z tego tytułu dziesiątki a część jedynki. Jak to w przyrodzie, równowaga wśród przeginających musi być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones