Katakumby

Catacombs

2007 1 godz. 40 min.
5,1 12 019
ocen
5,1 10 12019
1 579
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Katakumby
 • pannatoffi ocenił(a) ten film na: 4

  Nie mam pojęcia jak ocenić ten film... Początek - super, koniec - super, cała reszta - N U D
  A. Mogli wymyślić innego ' potwora', bo w momencie gdy usłyszałam o 'antychryście z
  maską kozła', miałam ochotę wyłączyć to w cholerę. W sumie dużo i tak bym nie straciła,
  laska popieprza godzinę przez korytarze, drąc się ile sił w płucach. Szkoda zmarnowanego
  pomysłu, bo gdyby inaczej zaaranżować te 50 minut jej latania po korytarzach, to film mógłby
  być świetny. A za ten chłam, mogę maksymalnie dać 4/10 i to tylko za końcówkę.

 • Ka10sienka ocenił(a) ten film na: 6

  pannatoffi mam bardzo podobny kłopot z oceną tego filmu. to jeden z niewielu horrorów do których po prostu nie mam ochoty wracać. chociaż mówiąc szczerze, gdy oglądałam go w nocy, przeraził mnie nie tyle co efektami czy fabułą to samą historią. gdy wyobraziłam sobie siebie na miejscu tej dziewczyny, to po prostu serce mi zamierało. i jeszcze ten moment z facetem, który nagle zniknął z dziury. ale właśnie jak już jestem przy tym temacie to trochę to było niewytłumaczalne. jak niby mógł się stamtąd sam wydostać, skoro wcześniej z jej pomocą i jeszcze z deską wbitą w nogę nie mógł się nawet ruszyć. ta scena była mało prawdopodobna. ale muszę przyznać, że jako horror jest ok :)

 • nander ocenił(a) ten film na: 3

  pannatoffi Film przestroga
  Zamiast rozsądzać czy to jest dobry czy zły film. To warto zwrócić uwagę na coś co w nim przemawia to Film przestroga. Nad tym by nie robić debilnych żartów i nikogo nie straszyć bo nie wiadomo jak ten ktoś zareaguje.
  Co do samego filmu. Same miejsce to choroby, brud, zepsute powietrze, woda... i banda dorosłych zachowujących się debilnie. Co można robić w takim miejscu .. omijać. Wiadomym jest, że ktoś w takiej sytuacji przeżywając coś takiego jest na takim stadium psychofizycznym, że reaguje nie codziennie. Zachowanie wszystkich w filmie jest niewłaściwe. Ludzie w błahych codziennych sprawach często reagują bezmyślnie ... w napięciu, zakłopotaniu z zamglonym obrazem rzeczywistości. Przestańcie robić durne żarty ze straszeniem kogokolwiek to jest totalny debilizm i ten film świetnie to ukazuje.

 • p98 ocenił(a) ten film na: 2

  nander Niekoniecznie, nikt na co dzień nie znajduję się w takiej sytuacji jak bohaterka filmu. Dlatego uważam że przykład jest zbyt odrealniony. Gdyby taki film przestroga rozgrywał się w jakiś normalnych okolicznościach to jeszcze rozumiem wtedy widz może się z tym utożsamić i przekaz lepiej by dotarł do widza. A tak? Kto na gania się po katakumbach robiąc sobie żarty. No nikt a jak już to może byłby pojedynczy przypadek .