PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251219}

Classic

Keul-le-sik
7,6 1 037
ocen
7,6 10 1 1037
Keul le sik
powrót do forum filmu Keul-le-sik

i to nie dlatego że nie lubie fimów tego typu. Fabuła tak pospolita i naciągana, że czasami było to wręcz nieznośne. Jedynie znakomita muzyka, i bardzo dobra gra aktorska zasługuje na uwagę, no i nie najgorsze zakończenie. Ogólnie można zobaczyć, ale nie jest to jakieś arcydzieło, ot taki sobie film do obejrzenia we dwoje wieczorną porą. Pozdrawiam

Kubass_87

Pospolita? Wymyśl coś lepszego. Odnosnie pospolitosci, to wskaz podobny scenariusz, tylko nie spoilerując, jestem sama ciekawa co wymyslisz. Widzialam wiele filmow romantycznych i ten jest najlpeszy! Zakonczenie jest przepiekne, szkoda ze tego nie widzisz, ale twoja sprawa! Mnie i moim znajomym sie bardzo podobal i nawet chlopacy plakali:)))

kasiajandym

Po pierwsze: Czy ja napiałem że ten film mi się nie podobał???
Po drugie: Czyż nie napisałem że podobała mi sie(nie w dosłownym znaczeniu) muzyka, gra aktorka i zakończenie? wydaje mi się że tak więc twoje wywody na temat pięknego zakończenia, akurat w tym przypadku wydają sie nie uzasadnione.
Po trzecie: "PEARL HARLBOR" to chyba najlepszy i najgłośniejszy przykład fabuły w jakimś stopniu podobnej. Napisze więcej ale wieczorem, gdyż mam teraz zajęcia. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones