PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251219}

Classic

Keul-le-sik
7,6 1 037
ocen
7,6 10 1 1037
Keul le sik
powrót do forum filmu Keul-le-sik

Najlepszy jaki do tej pory widziałam! Poprostu arcydzieło, jak ktoś wspomniał:) Zapiera dech w piersiach, skłania do przemyśleń, przedstawia przepiękną miłość dwojga osób, coś przewspaniałego. Do tego bardzo smutny, kilka dni po seansie gdy widze i przypominam sobie niektóre sceny z filmu to chce mi się płakać ;((( POLECAM absolutnie wszystkim, miodzio!!!!

kasiajandym

Amen:) Zgadzam się z Tobą w 100 procentach!!:))

ocenił(a) film na 6
kasiajandym

Moze jestes nadwrazliwa, moze i byl chwilami wzruszajacy ten film ale zeby plakac to nie wiem. Mnie osobiscie sie nie zabardzo podobal, ogolnie nie jest taki zly ale tez napewno nie jest jakims arcydzelem. Po godzinie ogladania na tyle mnie znuzyl ze juz nie dalem rady dalej ogladac. Ogladalem naprzyklad "Eorin shinbu", ktory jest zdecydowanie lepszym filmem od tego, tam mozna bylo sie wzruszyc i fabula byla bardziej ciekawa. Krotko mowiac dla mnie ten film jest zbyt przeslodzony i monotonny, mozna sobie go poscic przed snem odrazu mozna usnac.

grzesiek_13

Wyznaje zasade, ze ten kto nie ogladnal calego filmu nie ma prawa sie o nim wypowiadac. Wiec Twoje wywody są zbędne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones