PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700738}

Kieł

Tusk
4,6 9 059
ocen
4,6 10 1 9059
5,4 5
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

Dwie różne historie

użytkownik usunięty

Nie oglądałam trailera, natomiast czytałam rozmaite zapowiedzi. Miała być tajemnicza czarna komedia i to jeszcze z obietnicą Deppa w ekipie. W związku
z tym, naiwnie jak dziecię spodziewałam się zobaczyć przynajmniej coś w rodzaju najsłabszych produkcji Tima Burtona. A co zobaczyłam? Jakieś
pierwsze pół godziny okazało się niemiłosiernie przegadane, przeładowane bardzo niskich lotów żarcikami, powiewu tajemniczości brak. Potem na
chwilę zasnęłam (praktycznie w tym samym momencie, w którym kimnęło się głównemu bohaterowi). Gdy się obudziłam, przez moment zdawało mi się,
że jestem na kolacyjce u Hannibala Lectera. Do końca seansu towarzyszyło mi takie lekkie deja vu. Jakbym oglądała połączenie rozmaitych Hannibali,
Kingowego "Misery" i nocnych koszmarów doktora Frankensteina. Na Deppa się oczywiście nie doczekałam. Moim zdaniem film do przemęczenia.
Zdecydowanie dla wytrwałych.

ocenił(a) film na 5

Czemu się nie doczekałaś, kiedy przecież tam był?

użytkownik usunięty
Picu

Taki żart. Nie bardzo mogłam utrzymać wzrok na ekranie, częściowo z nudów, częściowo z obrzydzenia. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones