PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700738}

Kieł

Tusk
4,6 9 065
ocen
4,6 10 1 9065
5,4 5
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

Tytuł

ocenił(a) film na 6

Czy ten horror jest o Donaldzie? Jak tak to musi być straszny :D

ocenił(a) film na 2
marcinsss89

To już dawno przestało być śmieszne. Spóźniłeś się o parę miesięcy.

ocenił(a) film na 6
FerPlej

miałem pisac pare miesiecy temu jak nie wiedziałem o tym filmie?

ocenił(a) film na 2
marcinsss89

Było sobie darować.

ocenił(a) film na 6
FerPlej

Zartu z donalda? Nigdy

FerPlej

Nie, NADAL TO JEST ZARĄBIŚCIE ŚMIESZNE!

użytkownik usunięty
FerPlej

To nigdy nie było śmieszne, a od niedawna debili rzucających gimnazjalnymi żartami pojawia się na tym forum coraz więcej.

ocenił(a) film na 2

Za pierwszym razem nawet mnie to rozbawiło. Jednak czytanie tego samego 200 razy jest żenujące.

użytkownik usunięty
FerPlej

Ciekawe ile razy usłyszymy te "oryginalne" żarciki po polskiej premierze?

ocenił(a) film na 2

Patrząc na ocenę to wątpliwe by to grali u nas w kinach (chociaż, przypominając sobie Diabelskie nasienie to wszystko jest możliwe).

użytkownik usunięty
FerPlej

Opinie na Filmwebie raczej nie będą na to miały wpływu (biorąc dodatkowo pod uwagę intelektualistów oceniających film na 1 za sam tytuł). Podejrzewam, że może pojawić się w naszych kinach w pierwszej połowie 2015 roku.

FerPlej

To po co przeglądasz to forum po raz n-ty ? Przypadkiem nie po to, żeby przeczytać kolejne żarty ?

ocenił(a) film na 2
NORDBERG

By przekonać się czy opinie użytkowników zgadzają się z moją.

taki stary

Musisz być taki wyniosły ? Czyżby obejrzenie i ocenienie na 10 "Psa Andaluzyjskiego" utwierdziło cię w przekonaniu o wyższości nad (jak pewnie oceniasz większość ludzi) "zwykłym motłochem". Pycha to nic trudnego, sztuką jest okazać wyrozumiałość, nawet dla czegoś co wyda nam się głupie.

użytkownik usunięty
NORDBERG

Nie bawię mnie idiotyczne żarty powtarzane N razy i oceniam jeden z największych przełomów w historii kina, czyli jestem od razu zarozumiałym fiutem?

Bez przesady. Jeżeli ten żart jest dla ciebie żenujący, to chyba nie słyszałeś tych naprawdę żenujących. Poza tym mnie również wiele rzeczy żenuje, ale nie wyzywam od razu innych od idiotów.

FerPlej

Myślisz, że każdemu chce się przeglądać forum, patrząc czy nie było przypadkiem podobnych komentarzy ? Poza tym gatunek i tytuł, nasuwają automatyczne skojarzenia więc nie wymagaj oryginalności. Nie dziwi mnie opinia użytkownika o niemiecko brzmiącym nicku, z avatarem będącym fotomontażem plakatu "Twin Peaks", bo na kilometr śmierdzi snobem, ale ty który masz w ulubionych taki film jak "Mały" powinieneś wykazać odrobinę wyrozumiałości, dla mało oryginalnego i być może mało wyrafinowanego humoru.

marcinsss89

Dobre!!Ha,ha

ocenił(a) film na 6
użytkownik usunięty
marcinsss89

Właśnie obejrzałam, horror niepotrzebnie połączony z komedią.

Donald Tusk to horror
a jak Tusk to komedia
to ja już kurka nie rozumiem

Brachiozaur08

hehehe dokładnie :-)

Brachiozaur08

Nie wiem po co mieszamy politykę do filmów (o ile o niej nie traktują).

ocenił(a) film na 6

No własnie donald mi nie pasuje , raczej do tragikomedii :P

marcinsss89

to samo pomyślałem :D

ocenił(a) film na 6
uln

albo dramatu społecznego :P

marcinsss89

normalnie horror... :D

ocenił(a) film na 6
uln

Wiele gatunków możemy przypasowac xd

ocenił(a) film na 6
uln

Katastroficzny :D

marcinsss89

Dodam od siebie, że być może nawet wizjonerski z elementami proroczymi! Czas pokaże... Nigdy nic nie wiadomo, co człowieka może spotkać za granicą ojczyzny ;-)

użytkownik usunięty
marcinsss89

hahahahaha

użytkownik usunięty
marcinsss89

Jak nie ma donalda to nie oglądam, a już myślałem, że za życia już mu filmy i pomniki robią

ocenił(a) film na 6

Moze to już koncówka zycia xd

użytkownik usunięty
marcinsss89

mając taki etat jaki ma obecnie, to będzie nam żył zdrowo przez wiele wiele lat, ale przynajmniej nie w Polsce:d

Ja Wam powiadam: film jest proroczy! Jeszcze zobaczycie ;P

marcinsss89

Ja też się mimowolnie zaśmiałem jak trafilem na ten film ,zwłaszcza jak zobaczyłem gatunek :D

użytkownik usunięty
marcinsss89

To samo skojarzenie! :D
Straszny horror, bo szukają w lasach zaginionego kolegę... rozumiem że Donalda... Napsuł w Polsce, to uciekł psuć do Europy.
I on się... HORROR - ZNALAZŁ!!!
I wszyscy są przerażeni - "jak żyć panie premierze"... znaczy przewodniczący?
Horror, terror, the ęd.

użytkownik usunięty

P.S. Już napsuł socjale w Anglii i biedota za to nienawidzi Polaków (są odnotowane groźne pobicia).

marcinsss89

tytuł skutecznie zniechęca do seansu tego filmu he he

ocenił(a) film na 6
unhappyperson

Temat odnówmy :P

marcinsss89

Jeszcze zapłaczesz za Donkiem jak Kaczor wróci do władzy

ocenił(a) film na 6
giovanni50

Nie lubie zadnego ale za Kaczora zyło mi sie lepiej wiec sorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones