PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765955}

Kiki i sekrety seksu

Kiki, el amor se hace
6,3 1 986
ocen
6,3 10 1 1986
Kiki i sekrety seksu
powrót do forum filmu Kiki i sekrety seksu

Po historii z parą, która starała się o dziecko, byłam już przekonana o tym, że gdzieś już to widziałam.
Na myśl przyszedł mi ten film: http://www.filmweb.pl/film/To+w%C5%82a%C5%9Bnie+seks-2014-694348

Serio? Po co Hiszpanie z tak otwartymi umysłami przedstawiają historie zaczerpnięte z zachodu, kiedy w głowach mają bardziej kreatywne i wyuzdane myśli?

ocenił(a) film na 7
Matheleine

To sie nazywa remake, a nie plagiat ;) mysle, ze Hiszpanie opowiedzieli te historie lepiej, nadali im hiszpanskiego kolorytu:)

magdita

Magdita, znam różnicę między tymi dwoma pojęciami, jednak nigdzie nie znalazłam informacji na temat tego, że jest to remake wspomnianego filmu. Wręcz przeciwnie. Przedstawiają go jako coś nowego, oryginalnego. Ba! Była mowa nawet o specyficznej hiszpańskiej świąteczno-erotycznej komedii w taki sposób, jakby ktoś chciał wyznaczyć jej szczególne miejsce między utartymi już ścieżkami popularnych gatunków filmowych. Śmiech na sali. Stąd wniosek.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Matheleine

Film był nominowany do hiszpańskich nagród Goya w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany i tam była mowa o wzorowaniu się na filmie Josha Lawsona, więc nie jest to jakaś ukryta informacja. Aczkolwiek przyznaję, że trochę dziwnie oglądało się ten film znając 1/3 scen.

zgrywal

Nie śledzę Premios Goya, nie wiedziałam, zatem mój błąd. :) Wpadłam na ten tytuł na polskich stronach, gdzie nie było o tym mowy.

Matheleine

Może trzeba było spojrzeć na link pt. "powiązane" pod ocenami...

eltoro10000

No popatrz, jest jeden mały szczegół - oglądałam to, zanim pojawiły się napisy i powiązanie na filmwebie.

Matheleine

Chiba, że tak...;-)

Matheleine

Informacja jest podana, gdy zaczynają się napisy końcowe filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones