PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102922}

Kin-dza-dza!

Kin-Dza-Dza!
7,3 740
ocen
7,3 10 1 740
Kin dza dza
powrót do forum filmu Kin-dza-dza!

Maraton wakacyjny 2009

ocenił(a) film na 7

W tym temacie dyskusję prowadzą uczestnicy wakacyjnego maratonu filmowego, co nie znaczy, że komentarze innych użytkowników portalu są niemile widziane - wręcz przeciwnie - włącz się śmiało do rozmowy, jeśli masz tylko ochotę :)

Więcej o maratonie wakacyjnym przeczytasz tutaj: http://www.filmweb.pl/blog/entry/494523/(+).html
_____________________

Uwaga!!! Komentarze w tym temacie mogą zawierać [SPOJLERY]

ocenił(a) film na 8
nawka

Jedyne co mogę napisać o tym filmie to ... Ku ;)

ocenił(a) film na 7
Lejzorek

Dobry rosyjski film, choć z deka przymulający. Najlepiej go skomentować w ten oto sposób: ku (ku) ku :)
Dodatkowo po obejrzeniu tej produkcji nasuwają się słowa piosenki:
"Мама, мама, чго я теперь делат?
Мама, мама, как я буду жить? ..."
A odpowiedź prosta :)
Będę oglądać kolejny film w maratonie ;p

ocenił(a) film na 8
nawka

Jak się okazało, wcześniej obejrzałem tylko pierwszą część filmu, sądząc, że to całość. Oceniłem film na 4.
Dzisiaj obejrzałem ciąg dalszy, który również oceniam na 4.
Więc całemu filmowi należy się 8 ;)
Porównałbym film do "Seksmisji", "Rejsu" lub twórczości Barei.
Ku ;)

ocenił(a) film na 7
Lejzorek

Ku albo nawet kuj! ;)
Melancholijna komedia z ZSRR - druga połowa lepsza chyba od pierwszej. Przyspieszenie pod koniec niweluje ociąganie akcji na dłuuugim początku.
Spodziewałam się jakiejś absurdalnej podróży na inną planetę, a dostałam zupełnie coś innego. Jestem zaskoczona, pozytywnie. To nie aż takie dziadostwo. :)

ocenił(a) film na 7
Lejzorek

KU ! To czas teraz na http://www.filmweb.pl/film/Ku!+Kin-dza-dza-2013-682499

użytkownik usunięty
nawka

Wot, osobliwostka!
Może to i trochę przydługie, z pewną tendencją do przymulania i chwilami nazbyt gęstym absurdem, ale koniec końców wrażenia pozytywne. Warta odnotowania ciekawa strona plastyczna - oscyluje gdzieś między przaśnym steampunkiem a swojskim postapo. Co ciekawe, efekty specjalne nie rażą soc campem w stylu "Gości z Galaktyki Arkana". A patent z cmentarzyskiem, na którym zamiast trumien składuje się balony z ostatnim tchnieniem - znakomity!

prosze nie odebrac tego jako zlosliwosci - absolutnie nie mialem takiego zamiaru, ale po prostu rozsmieszylo mnie cyt.

oscyluje gdzieś między przaśnym steampunkiem a swojskim postapo. Co ciekawe, efekty specjalne nie rażą soc campem

zycze sukcesow ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones