PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847034}
7,0 32 883
oceny
7,0 10 1 32883
6,2 46
ocen krytyków
King Richard: Zwycięska rodzina
powrót do forum filmu King Richard: Zwycięska rodzina

Oscary?

ocenił(a) film na 5

Film przeciętny do bólu, mało angażujący, nudny. Nie widzę go jako kandydata do najlepszego filmu oscarowego, a wymienia się go wśród pretendentów. Jeżeli już to prędzej Willa Smitha. Jest bardzo dobry i wyciąga z tej roli to co najlepsze. Cała ta historia zostaje daleko w tyle za jego występem.

ocenił(a) film na 5
piotrowy

Jeszcze dodam, że nieznośne są te wszystkie bon moty wciskane do dialogów. Wrzucane bez finezji, szuflą wciskane.

ocenił(a) film na 7
piotrowy

No, ale to głównie chyba tylko własnie rola Smitha jest wymieniana jako kandydat do Oscara i to taki duży kandydat. No bo kto jeszcze inny? Ta dziewczynka co grała Venus też świetna, ale nie będzie nominacji dla dziecka. Dla filmu też wątpie, scenariusz prosty i średni...no nie widzę nigdzie indziej nominacji, zdjęcia? Są ładne, ale no nie wiem.

ocenił(a) film na 5
PMRock

Wcześniej widziałem też sam film wymieniany, jako kandydata do nominacji best picture, stąd moje zaskoczenie. Nominacją Willa natomiast nie będę zdziwiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones