PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 051
ocen
6,8 10 1 100051
6,0 21
ocen krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Firth spoko

użytkownik usunięty

ale po jakiego wzieli do filmu "drzewo" Tatuma??

też się nad tym zastanawiam...

ten cały Taron też nie jest za dobry. ja bym zrobił prequel z Firthem w roli głównej :D

ocenił(a) film na 9
EmperorDante

Dobrze prawisz! ;-) To byłby ciekawy film, zwłaszcza teraz jak Merlina wybuchli :(

użytkownik usunięty

Bo jest charakterystyczny i do roli stereotypowego "kowboja" pasuje jak ulał?

Pieprzycie, Tatum może nie jest aktorem dramatycznym, ale w lżejszych produkcjach gość jest świetny.

ocenił(a) film na 8
kip3R

zgadzam sie,

Co się tak wszyscy na niego uwzieli? Modne to czy co ?

Sam jesteś drzewo !!!zagraj lepiej

ocenił(a) film na 7

jedno słowo "zazdrość" :D

ocenił(a) film na 9

Na szczęscie nie ma go zbyt wiele w filmie, a i też jakoś nie razi zbytnio także na luzie do przeżycia.

użytkownik usunięty

Nie przejmuj sie, potraktowali jego postac tak jak na to zasluguje :)

dobry komentarz :)

Bo Czajnik Tatum jest popularny wśród nastolatek.

ocenił(a) film na 9

Chwała bogom, że go dużo nie było, uff... też się tego obawiałam. Ale zapowiedź 3 części nie brzmi dobrze, tam może być więcej, ale może też go szybko załatwią i nie będzie trzeba się męczyć. Ten gość jest tragiczny. Żeby on chociaż wyglądał mniej downowato, a tu ani urody ani talentu. Je nie wiem jakim prawem on funkcjonuje w Hollywoodzie, jakiś ojciec/matka/ciotka/wuj go wsadził czy jak?

użytkownik usunięty
ewej

dla mnie jest superprzystojny i fajnie zagrał

ocenił(a) film na 3

"drzewo" Tatuma?? - jak dla mnie dobre i szczere. Chyba sam reżyser się zorientował z kim ma do czynienia i go zamroził. Co do filmu.... Pierwsza część była miłym zaskoczeniem a tu miłe były: scena z dziadkami przy stoku, Elton John, i to że się skończył.
Ostatnio mam pecha w kinie... wszystkie są tak przeładowane efektami specjalnymi że brakuje fabuły filmu. Porównajcie sceny z pościgu samochodowego w tym filmie a w dosyć leciwej już produkcji http://www.filmweb.pl/Goraczka.

ocenił(a) film na 7

Bo idealnie pasuje do roli?

ocenił(a) film na 8

Ja go nie lubię, ale w tej roli - stereotypowego kowboja - był super.

ocenił(a) film na 9

Po to żeby fantastycznie zatańczył , sprawdził się chłop.

ocenił(a) film na 7

może ddlatego, że sam w sobie jest on autoironią, ja go jednak lubię. Zawsze jak sie pojawia w filmach to mam banana na ryju. PS, żeby nie było te filmy co ona na powaznie spiewa czy tańczy omijam szerokim łukiem.

użytkownik usunięty

bo tylko on potrafi zrobic to co w "22 Jump Street: Schmit f*cked the Captain's daughter HD" na youtubie

ocenił(a) film na 8

:D

ocenił(a) film na 7

Spokojnie, połowę filmu przeleżał zamrożony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones