PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864376}

Klątwa młodości

The Reckoning
4,4 1 199
ocen
4,4 10 1 1199
1,7 3
oceny krytyków
Klątwa młodości
powrót do forum filmu Klątwa młodości

No jest źle...

ocenił(a) film na 3

Jak ktoś myślał, że "Hellboy" jest kiepski, to Neil Marshall pokazuje, że potrafi jeszcze gorszy film zrobić. Zerowy budżet i rozwleczony scenariusz, gdzie przez środkową godzinę niemal nic się nie dzieje, postacie napisane prymitywnie, całość nakręcona niczym kiepski serial, no jest naprawdę źle. Obok klasyków gatunku tej tematyki ("Crucible", "Polowanie na czarownice" czy nawet "Black Death"), to nawet nie stało. Nie sprawdza się ani jako angażujący dramat, ani jako przyjemny odmóżdżacz. Bo to nawet zabawne nie jest, prócz jednego momentu z zamykaniem mostu.

Każdy z czystym sumieniem może sobie odpuścić.

ocenił(a) film na 4
RipRoy

Ja zacząłem oglądać przez pomyłkę i ten film to prawdziwe "miszczostwo". Laska w XVII wieku, która żyje na zadupiu, w czasach zarazy popyla w pełnym makijażu, chociaż nie ma co do gara włożyć, chwilę później już odgadła, że jej mężowi dziedzic zrobił "manewr GHB", a jestem w 22 minucie, aż boję się co będzie dalej. Normalnie bym odpuścił jak radzisz, ale kiedyś miałem takie dziwne hobby i oglądałem na VHS filmy "kung-fu" z HK (specjalnie te najtańsze z lataniem itp). Teraz szkoda mi czasu na jakieś produkcje od Asylum, ale może zrobię dziś wyjątek i obejrzę to dzieło. Czekam na most - pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones