PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118709}

Klan Wampirów

Vampire Clan
5,1 441
ocen
5,1 10 1 441
Klan Wampirów
powrót do forum filmu Klan Wampirów

Za co te siostry dostały tak wysokie odszkodowanie?

ocenił(a) film na 4
wmbco

Zapewne z polisy czy ubezpieczenia.

ocenił(a) film na 4
smynia5

Tak właśnie myślę. Choć dziś taka kwota jest ogromna. A w 1996 to już w ogóle. Także ta historia nabiera innej formy.

ocenił(a) film na 4
wmbco

Raczej nie była to biedna rodzina więc to podnosi ich wartość pośmiertną, dodatkowy wpływ mógł mieć fakt, że zostali zamordowani. Ewentualnie telewizja podkręciła sumkę :)

ocenił(a) film na 4
smynia5

Patrząc na ich dom, i problemy (walka o pilota) można domniemywać, że zaliczali się do klasy średniej-wyższej. I pozwolili sobie "od tak" wejść do domu przez garaż? Hm:) Patrząc na wątek kryminalny to coś tu cuchnie.

ocenił(a) film na 4
wmbco

Myślę, że walka przed telewizorem miała na celu ukazanie ich relacji rodzinnych - ciepła matka, oziębły ojciec. Dało to widzowi jasny sygnał dlaczego dobra dziewczyna uciekła do takiego towarzystwa. Nawet patrząc na dom (urzekające schody, widok z zewnątrz), samochód raczej niczego im nie brakowało.

ocenił(a) film na 4
smynia5

Tak, pomimo, że ich kochała coś musiało być w tej rodzinie "nie tak". (teraz w ostatnich dniach Itaka i podobne fundacje nagłaśniają ten problem)

Ach te schody. Jak widzę w takim stylu, lub niemalowane to łza się w oku kręci :)

Wątek z pięknymi schodami jest też w filmie Mindscape (2013) również zaburzona rodzina. Polecam ten film.

ocenił(a) film na 4
wmbco

Najczęściej problemy nastolatków zaczynają się w domu.Film był taki sobie jednak bardzo było mi szkoda tragedii tej rodziny, ufności Heather, która nieświadomie sprowadziła na swoją rodzinę taki los. Ojj schody to marzenie, tylko trzeba by mieć na takie niezły metraż :)
Dziękuję za polecenie filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones