PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496831}

Klasa Pana Tourette'a

Front of the Class
7,8 6 140
ocen
7,8 10 1 6140
Klasa Pana Tourette'a
powrót do forum filmu Klasa Pana Tourette'a

Wspaniały film!

ocenił(a) film na 9

Film wzbudza silne emocje, czasem wzruszenie. Piękny film ukazujący postać człowieka dotkniętego chorobą tourette'a. (dziwne tiki bezwarunkowe w postaci machania czasem gwałtownie głową i głośnych krzyków wplatane nawet w zwykłe zdania). Jest to film oparty na faktach, więc tym bardziej polecam.

10/10 - Film zapamiętam na długo. Nie jest to jeden z tych po których nie zostaje nic w pamięci. Szokiem jest dla mnie natomiast fakt że film wyszedł w 2008 a zagłosowało na niego dopiero 5 osób (w tym ja). Jestem dopiero co, po seansie telewizyjnym więc od razu przelewam swoją opinię zakładając oczywiście pierwszy topic. Czemu takie filmy są tak mało znane? Szok.

Polecam z całego serca :)

ocenił(a) film na 10
Narcoser

czesc a moge ten film jakos sciagnac??? Klasa Pana Tourette'a albo jak moge go obejrzec????

jadziolek7

Film będzie emitowany na kanale Movies 24 - 20 lutego o g. 9.30.

ocenił(a) film na 9
jadziolek7

Hej. Ten film z tego co wiem cały czas powtarzają na kanale jak tu ktoś podpowiedział: "Movies 24". Przed momentem leciał właśnie.

Narcoser

Przyznam, ze film wywarl na mnie niesamowite wrazenie. OD jakiegos czasu interesowalem sie syndromem touretta i musze powiedziec, ze jest on w pelni odzwierciedlony w tym filmie. Jutro najprawdopodobniej bedzie w programie ewy drzyzgi bedzie poswiecony odcinek tej chorobie. Polecam.
A tak na marginesie, tego rodzaju filmy wzbudzaja w czlowieku niesamowite emocje, mozemy uczestniczyc w tej walce z glownym bohaterem, ten film ma prawdziwa fabule. Poniekad dosc mam juz filmow, w ktorych pelno alienow, zombie... czas na cos bardziej ambitnego. JEstem przekonany, ze niejedna osobe ujal, badz ujmie jego fabula... propagujmy tego typu filmy
Z pozdrowianiami Maciek ;]

ocenił(a) film na 8
Narcoser

Oglądałem go dziś na kanale Movies24 (w godzinach nocnych, ok 2:00 :D).
Momentami wzruszający a momentami zabawny. Oglądałem go z przyjemnością, nie nudził mnie nawet przez chwilę.

8/10 polecam! :)

Narcoser

Ja również jestem świeżo po obejrzeniu na kanale Movies24 ;)
Wszystko, co mógł bym napisac, zostało już poruszone powyżej, także nie pozostaje mi nic innego jak ten film polecić ;)

Pozdrawiam

Narcoser

zgoda.

ocenił(a) film na 10
mkbranik

Szkoda że tak późno go odkryłam. Właśnie leciał na TVP2 i jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak jak pisaliście, jest bardzo wzruszający. Popłakałam się. Na świecie są ludzie inni od nas a my często tego nie akceptujemy. Nie powinno tak być bo wszyscy jesteśmy równi. Podziwiam osoby które zmagając się z takimi chorobami, za odwagę, parcie do celu oraz za wiarę. Należy się niepoddwać tak jak oni, powinniśmy brać z nich przykład bo to oni są wartościowymi ludźmi. Tylko ten co przeżył tak wiele wie o życiu najwięcej. I właśnie takich nauczycieli powinniśmy posiadać.

Izdebska

Podpisuje sie od tym dwoma rękoma. pzdr

Izdebska

Będzie 17 czerwca na TVP 2 - godz. 21:10.

ocenił(a) film na 8
Immortal_Nitokris

Niestety. W ramówce jest dzisiaj... Powrót do przyszłości :(
a szkoda, bo film warty obejrzenia w godzinie innej niż 1 czy 2 w nocy.

Dako

Oj nie ładnie TVP2, nie ładnie.
Sprawdziłem program na filmwebie, i ma być niby w niedziele po północy, czyli to już będzie poniedziałek - godzina 01:35 ...
No comment.

ocenił(a) film na 10
Narcoser

Super film. Jeden z niewielu, który chce się oglądać kolejny i kolejny raz. Poruszony ciekawy temat ludzi z chorobą, która teoretycznie wycofuje ich ze społeczeństwa a tu przykład człowieka, który mimo tego żyje i działa w społeczeństwie i jeszcze do tego daje mu tak wiele.

Narcoser

film naprawde fantastyczny! dawno sie tak nie naryczalam.

Narcoser

No bardzo Was przepraszam za zaniżenie oceny na ledwo 4. Jako, że walczę z tym dziadostwem od ponad 30 lat obejrzałem z wielkim zainteresowaniem. To tak nie działa. Scena, w której chłopiec przed audytorium mówi, że ma Touretta i wszyscy biją mu brawo spowodowały u mnie mdłości. Tak samo jak wiele innych scen.Dopiero, w dorosłym życiu nauczyłem się, jak z tym żyć, nie przejmować. Gdy mam gorsze dni to w sklepie mówię- proszę się odsunąć, bo- albo kopnę, albo opluję. Film za bardzo lajtowy. Rzeczywiście, w pełni odzwierciedla Syndrom Touretta, ale za bardzo potraktowany z przymrużeniem oka. Ledwo dotrwałem do końca. Reżyser chyba nie wie, jak działają neuroleptyki, które choć w minimalnym stopniu powodują zmniejszenie tików. Czasem nie mogę prowadzić auta. Gdy się zmęczę trzepie mną okrutnie. Umiem rozmawiać o tej chorobie, ale nie umiem się z niej śmiać. Nie chowam się w buszu, ale i nie pracuję wśród tłumu. Wybrałem pracę na nocki w zakładzie pracy chronionej. Film powinien być inaczej zrobiony. Kompletna katastrofa. 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones