Film

O Clube dos Canibais

2018 1 godz. 21 min.
4,2 705
ocen społeczności
4,2 10 1 705
138
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"802385","linkUrl":"/film/Klub+kanibali-2018-802385","alt":"Klub kanibali","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/23/85/802385/7857869.2.jpg"}
Zamożni Gilda i Otavio zatrudniają co chwila nowych pracowników, by później ich zjadać. Gdy kobieta przypadkowo odkrywa sekret przywódcy elitarnego klubu, naraża się na niebezpieczeństwo.
Klub kanibali
Zwiastun nr 1 (angielski)
Klub kanibali - Zwiastun Nr 1 (angielski) Klub kanibali - Zwiastun Nr 1 (angielski)

Gilda i Otavio są zamożnym małżeństwem. Korzystają z życia, mieszkają w okazałej willi z basenem i prywatną plażą u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego. Mają jednak swoje tajemnice. Na regularnych spotkaniach lokalnego tajnego klubu uprawiają dziki, wyuzdany seks i kosztują najlepszych, podawanych na dziesiątki sposobów dań z mięsem. Ludzkim. To właśnie specjalność elitarnego, tajnego Klubu Kanibali, do którego należy miejscowa śmietanka towarzyska, wpływowi politycy i biznesmeni.

inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Yyyy że coo...

  samanthaloomis5

  Co to miało być zdecydowanie najdziwniejsze 1,5 godziny mojego życia..... Chory film i tyle w temacie.....

  • Ten film to totalna beznadzieja

   kroliczyna84 ocenił(a) film na

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   • Hbo to kpina

    Richard_fit ocenił(a) film na

    Zobaczyłem ten "horror" ponieważ nie było już nic innego lepszego na hbo/upc z tego gatunku. Ten film, ani nie jest śmieszny, ani straszny - straszniejszy od tego filmu to jest wybór w bibliotece hbo/upc. Jeśli czytasz ten komentarz i znasz miejsce gdzie jest jakiś dobry wybór horrorów to proszę o ... więcej

    • Gdzie?

     Amarone ocenił(a) film na 10 

     Gdzie można obejrzeć ten film?

    • 4/10

     PaniKamelli ocenił(a) film na

     Nie bardzo wiem co to miało być, bo jak na czarną komedię to za mało śmieszne i za mało jak na satyrę obyczajową. Nawet z tymi wadami mogło być lepiej, ale braku tempa się nie przeskoczy. Poza tym, czemu jedli niezbadane mięso? Niby robili podstawowe badania, ale to chyba za mało jeśli chodzi o spożywkę?

     1
     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.