PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 133
oceny
6,8 10 1 45133
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Dobry, ale tylko tyle.

ocenił(a) film na 8

Całkiem fajny, choć jakoś ciężko mi się go oglądało. Wymagał skupienia żeby się nie pogubić i go zrozumieć, a wcale nie był tak złożony. Rozwiązanie dość ciekawe. Dziwi mnie tylko czemu tutaj jest podany jak thriller, kiedy jest zwykłym horrorem.

ocenił(a) film na 7
dkf

na FW mieszanie gatunków do norma ;)

m_szymon

Przecież ten film ani trochę nie był straszny. Na pewno nie nazwałbym go horrorem, jako thriller też słabo trzymał w napięciu.

ocenił(a) film na 8
Aslan93

Przecież horror wcale nie musi być straszny!! Były czary, przechodzenie do innego ciała, coś nie do końca realnego czyli horror, thriller jest wtedy kiedy wszystko można racjonalnie wytłumaczyć, a sprawdzą śmierci jest człowiek lub coś realnego.

ocenił(a) film na 8
dkf

ja myślę że to wymieszanie gatunków thriller bo trzymał w napięciu, a raczej miał ciekawy klimat, dramat bo smutne to było że te dzieci zginęły w płomieniach, że prawnik i opiekunka zostaną w ciałach staruszków, no i horror bo to realne nie jest ;). W ogóle klimat ala opowieści z krypty czy gęsia skórka. Naprawdę podobał mi się bo oglądałam z zaciekawieniem, trzeba było myśleć oraz niespodziewane zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones