PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 142
oceny
6,8 10 1 45142
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Horror?

ocenił(a) film na 6

Jeśli ma wzbudzać strach, to niestety się nie udało, chociaż mam to do siebie, że na takich filmach czasem śmieję się do rozpuku., za to moja mamuśka czasem aż podskoczyła z zaskoczenia;)
Jednakże Kate spisała się całkiem nieźle, klimat ok, no i dobrze nakręcone sceny balu sprzed lat na którym powieszono służących, dlatego myślę, że 6 gwiazdek będzie sprawiedliwie.

ocenił(a) film na 6
Mirash

Przeciez ma w gatunku thriller a nie horror więc nie wiem skąd to oburzenie:D

ocenił(a) film na 6
Xandria

Wybacz niedopatrzenie ;p po prostu w wielu gazetach i na innych portalach film ten był otagowany jako horror i tak mi się utrwaliło ;)

ocenił(a) film na 6
Mirash

A tak swoją drogą to jest dużo mało strasznych horrorów, a poza tym każdy boi się czegoś innego. Jedych straszy krwiożercza bestia innych mała dziewczynka a jeszcze innych poruszające się drzwi;) Mnie dość trudno wystraszyć ale najbardziej chyba mnie ciarki przechodziły na 'innych' a też pod tym filmem pełno komentarzy żę mało straszny. Jesli chodzi o 'klucz do koszmaru' to nie przypadł mi do gustu i nie chodzi o to ze malo straszny , tylko w ogóle słaby.

ocenił(a) film na 6
Xandria

"Inni"-świetny film, a co do strachu to przyznam, że "Omen" wolę oglądać z kimś;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones