PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 145
ocen
6,8 10 1 45145
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Film mi się podobał. Bardzo lubię Kate Hudson dotychczas jednak myślałam , że radzi sobie jedynie w komediach i komediach romantycznych. A tu zaskoczenia. Wydaje mi się , że Caroline chciała pomóc Benowi bo nie dane jej było pomóc jej tacie. Większość postaci (i ja też) po zobaczeniu co znajduje się na strychu uciekłaby z stamtąd.Ona natomiast została i zrobiła wszystko co mogła zrobić. Cieszyłam się gdy udało się jej ukryć Ben'a wydostać z posiadłości.Myślałam dobrze , że adwokat Luke jej pomoże. A tu co zawiózł ją swojej magicznej kochance murzynce.Świetne były sceny jak walczyła z nimi w domu. Gdy zrobiła ten krąg myślałam jak dobrze już jej nic nie grozi a dała się oszukać. Do ostatniego momentu myślałam (gdy wstała) , że jej się udało a tu takie zaskoczenie. Udało się ale nie jej tylko murzynce Cecilie. Niespodziewane zakończenie to najlepszy plus tego filmu chociaż liczyłam , że wszystko skończy się dobrze dla Caroline bo bardzo ją polubiłam.

ocenił(a) film na 8
eizagonzalez

W dodatku świetna muzyka - mi najbardziej spodobała się piosenka - Johnny Farmer-Death Letter (świetna ! )

ocenił(a) film na 8
eizagonzalez

Ja tak czułam że prawnik jest w zmowie, i tylko czekałam aż ujawni prawdziwą twarz, więc nie zaskoczyło mnie że zawiózł Caroline z powrotem do domu na bagnach, ale jednak nie spodziewałam się takiego zaskoczenia że to prawdziwy mąż tej staruszki... I że oni się ciałami zamieniają, chociaż zastanawiałam się że skoro była mowa iż staruszka chce dodatkowych lat to myślałam jak to zrobi. Zabije kogoś i odczyta jakieś zaklęcie? Ale po co zabijać staruszka któremu mało czasu zostało, a nie te główną bohaterkę lub jeszcze kogoś innego? Zastanawiało mnie to, a tu jeszcze fajniej to zrobili z zamianą ciał. Normalnie klimat jak np w opowieściach z krypty, tam zawsze była niespodzianka. Trzymał w napięciu i cały czas myślało się jak to się skończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones