PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 145
ocen
6,8 10 1 45145
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Trafiłem na ten film przypadkowo, już leciał kiedy zacząłem oglądać go w telewizji. Sądziłem, że zobaczę kolejny gniot w stylu ,,krew się leje, palca nie ma, ledwom się od noża wybronił". A tutaj niespodzianka, film nie jest wysoko oceniany przez krytyków ale gdyby obsada była bardziej spektakularna to sądzę, że i recenzje byłyby bardziej przychylne. Warto jednak poświęcić mu chwilę czasu,
W pewnym sensie troszkę mi się skojarzył z horrorem ,,Inni" lecz nie będę zagłębiał się dlaczego gdyż jednak to jest film z zupełnie różnym wątkiem a moje odczucie jest absolutnie subiektywne.

ocenił(a) film na 7
sieciowiec652

Tak, też miałam obawy, czy to nie będzie krwawa łaźnia z racji tytułu, ale zaintrygowała mnie właśnie obsada! Tacy aktorzy nie wzięliby się za byle co... No i rzeczywiście - miałam czystą satysfakcje mimo kilku ewidentnych klisz. Fajna klima, bagna Luizjany, niepokojące otoczenie i panienka, która w nic nie wierzy, a zatem uwierzy we wszystko, gdy się jej to zręcznie poda. Dobre kino!

ocenił(a) film na 8
filmela

Jak już wspomniałem zacząłem oglądać film w trakcie telewizyjnej projekcji nie wiedząc co oglądam. Następnie sięgnąłem po program telewizyjny i zorientowałem się, że to dopiero początek więc zostałem przy tej projekcji, ale w programie był wydrukowany krótki opis fabuły oraz ocena, dwie gwiazdki na pięć chyba możliwych. Film zaś obejrzałem do końca i nieomalże jestem pewien, że te dwie gwiazdki to zdecydowanie za mało. Lecz kiedy patrzę na Twoją siódemkę to zastanawiam się czy moja ocena ,,8" nie jest jednak ciut za wysoka. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
sieciowiec652

Oj, byłaby i ode mnie ósemka, gdyby nie te dziadowskie reklamy, które wybijały z klimatu... No, niestety, oglądanie takich filmów w tv nie jest najlepszym pomysłem. Jednak akurat ja pewnie nie sięgnęłabym po dvd, bo w ogóle nie zaglądam na półeczkę z horrorami - nie mój gatunek. Czyli tylko dzięki tv mogłam na to trafić, chociaż bez 100% satysfakcji z seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones