PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 142
oceny
6,8 10 1 45142
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

To dlaczego Caroline zobaczyła w swoim lustrze, jakąś czarną postać, która zamknęła drzwi do jej sypialni zaraz po jej przebudzeniu z koszmaru? Przecież duchy Justify i Cecile weszły do ciał dzieci i potem dalej. To nie mogłoby być jedno z dzieci, bo duch był wzrostu dorosłego człowieka i był czarny (światło?). Błąd reżysera czy coś pokiełbasiłem?

ocenił(a) film na 8
Smaczewski

Dobrze kombinujesz. Dałeś mi do myślenia. Moim zdaniem duchy te istniały w opanowanych ciałach, jak i poza nimi. Dowodem może być scena w której główna bohaterka zostaje "zamknięta" w magicznym kole. Wiemy, że Cecile była w starszej pani, aczkolwiek ujawniła się osobno w swojej "pierwotnej" formie w lustrze.

ocenił(a) film na 9
Smaczewski

Moim zdaniem tak naprawdę nie było tam żadnego ducha zamykającego drzwi. Caroline miała uwierzyć, że to wszystko istnieje, więc pewnie ta stara użyła jakichś czarów żeby Carolin wydawało się, że widzi tego ducha.

Rainbow12

A ja myślę że to była po prostu ta stara. To znaczy jej cień.

ocenił(a) film na 6
lukaszg12

Tak, bo Caroline znalazła pukiel swoich włosów w rzeczach starej, a śniło jej się że ktoś jej je odcią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones