PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 142
oceny
6,8 10 1 45142
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Super Horror

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam te klimaty .Czarna magia – Voodoo i ta tajemniczość. To wszystko jest zawarte w tym filmie. Super oddany klimat ,fantastyczna gra aktorska szczególnie swoją grą zafascynowały mnie Kate Hudson , Gena Rowlands oddały dokładnie obraz granych postaci. Mam znajoma w Ameryce i jest to prawda ze Stany Zjednoczone, niektóre regiony są przesiąknięte Voodoo a szczególnie regiony gdzie tworzono kolonie afrykańskie. Właśnie oni przywieźli ja do Ameryki i rozprzestrzeniło się to na cały świat ale szczególnie tam i Ameryka Łacińska jest pełna tego. Piękne tereny Nowego Orleanu jeszcze bardziej oddają niepowtarzalny klimat tych zdarzeń jakie miały tam miejsce. Obejrzałem ten film z ukochanym śpioszkiem i z niecierpliwością czekamy na kontynuacje tego filmu. Wiemy że już film Klucz do koszmaru 2 . Moja ocena to pełna 10. Pozdrawiam wszystkich fanów horrorów i w ogóle fanów kina .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones