PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 161
ocen
6,8 10 1 45161
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

TOTALNA KLAPA!!!

ocenił(a) film na 1

Musze przyznać że dawno tak sie w kinie nie wynudziłem!
Myślałem,że znajde w nim chociaż lekki dreszcz emocji i akcji. Lecz jestem bardzo rozczarowany! W gatunku ma podane, że jest to horror/triller, tymczasem w niektórych momentach filmu cała sala wybuchała śmiechem. 1/10 niestety...

ocenił(a) film na 6
Barni

Zgadzam się w 100%. Totalna porażka! W filmie 15% akcji. Muzyka w niektórych momentach wogóle nie pasuje do akcji toczącej się na ekranie. Trudno nawet powiedzieć co to za gatunek ni to horror, ni to thiller, jedyne słowo pasujace do tego filmu to - KASZANA. Aż wstyd się przyznać to Ci sami twórcy zrobili The Ring. NIE POLECAM! 5/10

ocenił(a) film na 8
Barni

To jest film grozy ktory w przeciwienstwie do wiekszosc papki jaka ostatnio powstaje w tym gatunku ma jakis klimat i umiejetnie zbudowana atmosfere grozy. Tym wlasine ten film straszy: klimatem, atmosfera. To nie jest film z hektolitrami krwii i flakow, albo film w ktorym straszne sa tylko glosne efekty dzwiekowe ktore od czasu do czasu podrywaja cie z fotela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones