Dumplin'

1 godz. 50 min.
5,5 31 314
ocen
5,5 10 31314
2 184
chce zobaczyć
4,4 5
ocen krytyków
{"rate":4.4,"count":5}
{"type":"film","id":807268,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dumplin%27-2018-807268/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kluseczka
  • mippek ocenił(a) ten film na: 3

    Pierwsza połowa filmu ujdzie, druga, gdzie zaczyna się ten bunt, który trochę nie wy chodzi, jest znacznie gorsza. Główna bohaterka staje się antypatyczna i widz nie ma ochoty jej kibicować. Całość opiera się na tezie, że matka bohaterki, była Miss, nie akceptuje wyglądu i tuszy swojej córki, a tymczasem w całym filmie nie znalazłam ani jednej sceny, w której ta matka miałaby z tym jakiś problem, wręcz przeciwnie, dumnie przedstawia swoją córkę innym byłym miss. Już gorzej swoją córkętraktowała Gabrielle z "Gotowe na Wszystko". Komedii w tym filmie nie ma w ogóle. Moim zdaniem jest to bardzo smutny film, ponieważ główna bohaterka bierze udział w konkursie piękności, aby pokazać, że gruby też da rady, a potem okazuje się... że wcale nie daje rady. Nie ma ani urody, ani uroku, ani żadnego talentu i tylko psioczy, jak ktokolwiek z takiego konkursu może czerpać radość. Jest zdołowana, zagubiona i w imię buntu ośmiesza się do tego stopnia, że jej depresja rośnie, a przyjaźń z koleżanką wisi na włosku. Wytrzymałam do końca tylko dla Jennifer Aniston.

  • honey1 ocenił(a) ten film na: 6

    mippek Zgadzam się, pierwsza połowa filmu bardzo sympatyczna, potem robi się nudno a bohaterka denerwująca. I rzeczywiście - matka bohaterki nad wyraz wyrozumiała, nawet ma rację w wielu momentach.