PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105724}

Kobieta pod presją

A Woman Under the Influence
7,8 3 610
ocen
7,8 10 1 3610
8,0 16
ocen krytyków
Kobieta pod presją
powrót do forum filmu Kobieta pod presją

nieudany?...

użytkownik usunięty

...przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Wydawało mi się, że reżyser ma pomysł na film, ale realizuje go niezbyt dobrze. Całość trwa ponad 2 godziny, a ciągnie się jak flaki z olejem.
...dziwne, bo miał to być kluczowy i jeden z ważniejszych filmów Cassavetese'a, ale moim zdaniem wypadł o wiele gorzej niż chociażby wcześniejsze "cienie" czy "twarze".
Ogólnie odniosłem wrażenie jakby cały był taki nie do końca poskładany do kupy. Mimo, że Gena Rowlands dwoiła się i troiła, to na mnie nie zrobiła jakiegoś dużego wrażenia, a powinna...
Ale mimo wszystko dobrnąłem do końca. 5/10

ocenił(a) film na 7

zgadzam się, trochę słaby ten film jak na te wszystkie zapowiedzi, dobór świetnych aktorów, a przede wszystkim wkład reżysera. chociaż ode mnie 8, jestem zachwycona grą aktorską Petera Falka i Geny Rowlands, właściwie ta druga nadała swoją mimiką i zachowaniem cały sens filmowi.

ocenił(a) film na 5

Intensywna prawda.

ocenił(a) film na 5

Ja na razie przebrnęłam połowę. Nagrałam na TVP Kultura i męczę po kawałku. Ciągnie się strasznie. Gena Rowlands miała ponoć robić niesamowite wrażenie, na mnie nie zrobiła, działa mi strasznie na nerwy i niedługo ja stanę na granicy załamania. Mam wrażenie, że tam nie tylko ona ma problemy psychiczne, ale cała ta rodzina jest, że tak to nazwę dysfunkcyjna. Mamuśka nie lepsza, nawet lekarz jakiś dziwny.
Jeżeli to miał być - jak zapowiadali - najlepszy film tego reżysera - to ja już inne odpuszczam.

ocenił(a) film na 9
majkalipcowa

Masz prawo go nie lubić, ale zrozumiałaś prawidłowo; przecież właśnie o to chodzi - jedną naznacza się jako wariatkę, a tak naprawdę to wszyscy wkoło są pięćdziesiąt razy bardziej walnięci ;)

ocenił(a) film na 10

nieudany, a może po prostu go nie poczułeś? ja osobiście byłam wstrząśnięta filmem, grą i reżyserią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones