PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483242}

Kobieta w ukryciu

The Invisible Woman
6,0 3 995
ocen
6,0 10 1 3995
5,7 3
oceny krytyków
Kobieta w ukryciu
powrót do forum filmu Kobieta w ukryciu

W książce Romans był opisany jako tajemnica poliszynera, oraz jako coś odpychającego, niezwykle
amoralny związek, gdzie dla owej kobiety porzucił praktycznie rodzinę. A jak jest tutaj?

użytkownik usunięty
czesiol

W książce zachowali swój związek w tajemnicy, ale nie uważam, żeby było to pokazane w jakikolwiek odpychający sposób. Wręcz odwrotnie, historia dwojga zakochanych ludzi, którzy łamali wszelkie konwenanse tamtejszych czasów.

raczej inaczej, z perspektywy Collinsa, związek był odpychający. Gdyż jako największy przyjaciel i zazdrośnik nie chciał w tym uczestniczyć, a musiał. Gdyż nie uważał Pani, taką anielską jak Pan Dickens.

użytkownik usunięty
czesiol

Przez przypadek uciekły mi dwa słowa, które napisałam w poście powyżej. Chodziło mi o to, że: "W książce zachowali swój związek w tajemnicy, ale nie uważam, żeby W FILMIE było to pokazane w jakikolwiek odpychający sposób" przez co cały sens mojej wypowiedzi nabrał innego znaczenia, a chciałam tylko odpowiedzieć na pytanie, które zadałeś. Moja wina :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Świetna recenzja filmu markin!

kapitan_t

Amen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones