PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34928}

Kobieta-Kot

Catwoman
5,2 66 332
oceny
5,2 10 1 66332
2,0 8
ocen krytyków
Kobieta Kot
powrót do forum filmu Kobieta-Kot

Jest to film praktycznie bez żadnych wad,nic nie można mu zarzucić,a Halle Berry świetnie
zagrała Kobiete-Kot.
Najpierw trzeba zobaczyć a nie słuchać złych opinii.
Polecam!

transformers567_fw

I nie dlatego że jestem miłośniczką kotów!

transformers567_fw

*miłośnikiem

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

No rzeczywiście był fajny i nie mieszać kici z tą z Batmana. W końcu sam film pokazuje, że ona jest zupełnie inną postacią, ponieważ było tam coś o pokoleniach Kobity-kot(Batmanowców to trochę zapewne wkurzyło. Tam nie było w końcu mowy o tym, że Kobita przez koty jest jakąś super bohaterką). A ja kotów wręcz nienawidzę. Chyba dlatego, że mam na nie uczulenie.

napruto

Współczuje.

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

Dziękuję.

napruto

Dla mnie film świetny
Nie wiem skąd te złe opinie
...
A ten strój...mogę tylko zamruczeć ;)

ocenił(a) film na 7
Damx123

Miau

ocenił(a) film na 10
Damx123

Film byl genialny tak samo nie rozumiem czemu tylko 5.3

ocenił(a) film na 3
Damx123

No cóż, ten film jest trochę... a nawet bardzo kiczowaty. I to nie w campowy sposób, tylko poważnie. Do tego słaby scenariusz i trochę żenująca gra Halle Berry.

milkaway

No kiczowaty jest ale ten jej strój ...:)
Wygląda seksownie i za to powinno być 10 :)

transformers567_fw

Najlepsze, że Halle Berry albo nawet sam film, zdobyła nagrodę Złote Maliny za najgorszy film. Osobiście nie wiem dlaczego, bo mi się film podobał. Zresztą wielki Patrick Swayze też otrzymał tę nagrodę za film "Wykidajło", podobnie jak Ben Affleck za Daredevila.

alistair80

Ben Affleck nie dostał Złotej Maliny za Daredevila. Był tylko nominowany. Tak samo Patrick Swayze dostał tylko nominacje do tej nagrody.

transformers567_fw

syf nad syfami oglądałem

ocenił(a) film na 1
batman_fw

Ja tez oglądałem totalna porażka a ona w tej czapce z uszami wygląda jedynie smiesznie .

Throttlehand

myszka miki

ocenił(a) film na 1
batman_fw

No własnie tego porównania mi brakowało :) myszka miki z fatalnymi efektami specjalnymi, jedna z najgorszych ekranizacji komiksu obok g.i.joe, batmana i robina itp.

Throttlehand

dziwi mnie to że innym się podobał

ocenił(a) film na 1
batman_fw

Dziwie się że dostaje jakiekolwiek oceny powyżej 5.

Throttlehand

bo się debilom podobał tak samo jak ta głupia komedia Austin powers

ocenił(a) film na 7
batman_fw

to, że masz tak mały iloraz inteligencji, aby uszanować czyjeś gusta już wiemy i raczej nic nie da się z tym zrobić, ale może chociaż nie wyzywałbyś nikogo od debili?

Throttlehand

Ale nie ma co porównywać

ocenił(a) film na 1
batman_fw

No własnie bo zaczniemy wymieniac coraz to więcej kiepskich tytułów a tego tu nie brakuje. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Throttlehand

To nie jest ekranizacja komiksu, tylko zupełnie inna historia...

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

może ten film nie był kapitalny- był dobry, ale i tak bardzo mi się podobał, może i momentami był kiczowaty, a scenariusz słaby, jednak ma on niesamowity klimat, którego bardzo często brakuje "wielkim hollywoodzkim produkcjom". a Halle rzeczywiście była cudowna i jako kobieta mogę jej jedynie pozazdrościć seksapilu w lateksowym wdzianku;)

nancyfilmweb

Scenariusz kretyński, ale lubię ten film, dobrze odmóżdża, a czasem i tego trzeba. :) Podoba mi się, że ważną kocią postacią jest egipski mau. W gruncie rzeczy to bzdura, bo wcale nie są tymi słynnymi egipskimi kotami, ale jest pewna legenda, że to ich dalecy krewni w śliczne łatki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones