PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 335
ocen
4,3 10 1 50335
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Bardzo niedawno obejrzałem pierwszą część, ale chętnie zobaczę drugą szczególnie dla Kasi Warnke bo w pierwszej zrobiła robotę

jakub__jakubowski

trzeba przyznać, że Kaśka zrobiła robotę w pierwszej części. Jej postać jest już kultowa. Z resztą fajnie, że Warnke przy okazji powróciła na duży ekran, bo jak pokazała talent kobieta ma.

jakub__jakubowski

Dokładnie. Pisałam przy poprzedniej części i przy Botoksie i powtórzę teraz - dla Kaśki z przymróżeniem oka oglądanej warto znowu zanurzyć się w ten mafijny światek ;) I jeszcze idolka z dzieciństwa, wiecznie młoda Angie, haha.

jakub__jakubowski

Aga Dygant też warta zobaczenia, w ogóle bardzo dobra obsada ;)

ocenił(a) film na 10
jakub__jakubowski

Pierwsza część na mnie także wywarła pozytywne wrażenie. Dziewczyny sobie ekstra radziły i akcja też była na spoko poziomie. Jak na polskie kino to było dobrze.

Kijowskaluiza

Też tak uważam, jest to jakis komentarz polskiej sytuacji. Ironia swiatka ganksterskiego.

jakub__jakubowski

jesli podobała Wam sie Warnke w 1 częsci to w tej jest miazga:) Serio, zagrała rewelacyjnie, śmiesznie, dużo jej, generalnie sztos :)

jakub__jakubowski

W 2 cze. Zagrała rewelacyjnie :) w kinie wszyscy płakali że śmiechu.

jakub__jakubowski

Ja też jestem pod wrażeniem Jej roli. Genialna!

ocenił(a) film na 1
jakub__jakubowski

O czym wy pie*dolicie? XD

ocenił(a) film na 4
maszka123987

SPOILER!


Byłem w sobotę w kinie i zgadzam się z przedmówcą i jego oceną (co mnie podkusiło, by dać 4 :___: ). To był w sumie drugi raz, kiedy oglądałem film autorstwa Vegi i nigdy więcej nie pójdę na żaden jego nowy film. Kobiety mafii 2 był co najmniej słaby. Oczywiście było kilka zabawnych momentów i zwrotów akcji, ALE masa wulgaryzmów, ogrom wątków w jednym filmie (zamiast jednego konkretnego, to zrobili kilka osobnych i co chwila po nich przeskakiwali. Mnie się to nie podobało) i do tego najgorsze - scena z wkrętarką i piłą mechaniczną. Dobrze, że za wiele nie miałem w żołądku, bo bym zwymiotował. Ohyda...

Teraz w sumie rozumiem, czemu ludzie nabijają się z Vegi. Jak ktoś kręci takie badziewne filmy, to niech nie liczy na uznanie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Kreciuch

ten film nie jest dla ciot którym przeszkadzają przekleństwa czy że komuś łeb uje..bali lub kolana przewiercili

ocenił(a) film na 4
Kiler9111

Spodziewałem się interesującej fabuły, gry aktorskiej, może kilku zabawnych wątków, a dostałem ładnie opakowany chłam, po którym pozostał mi niesmak. I na drugi raz powstrzymaj temperament, jak coś komentujesz. Złość piękności szkodzi.

ocenił(a) film na 2
jakub__jakubowski

"Bardzo niedawno"?

ocenił(a) film na 9
jakub__jakubowski

idz bo warto lepsza część od jedynki można się sporo pośmiać

ocenił(a) film na 1
Kiler9111

Ludzie wychodzili z kina podczas seansu. Nie polecam.

jakub__jakubowski

Patrząc po ocenach użytkowników dla tego gniota, to dochodzę do wniosku, że 3/4 w ogóle powinno być pozbawionych możliwości oddania głosu, najbardziej mnie śmieszy, że są osoby co Ojca Chrzestnego oceniają na 6, a to gówno na 10 - no k,urwa arcydzieło... JPRD milenialsi i ich pojęcie o czymkolwiek...

ocenił(a) film na 5
wowsa

Ja już się przestałem załamywać. Ale ta dyskusja z początku wątku- pewnie sam miałeś bekę z wymiany zdań nad artyzmem gry aktorskiej kobitek oraz nostalgii nad powrotem aktorki grającej w południowoamerykańskich tasiemcach. Do damej gry Warnke, Cepedy czy Dygant nie mam jakichś olbrzymich zastrzeżeń-nie seplenią, mają jakąś wyrazistość, po prostu grają postaci tak jak km je rozpisano. Warnke jest w istocie zabawna momentami, kłopot e tym, że większość gagów z nią są poniżej pewnego poziomu. Jeśli to się podoba uczestniczkom powyższej dyskusji to ja nie mam pytań, każdy ma swoje gusta, nie każdy musi czuć kino na tych wyższych nutach, część woli tanią rozrywkę na poziomie Vegi i ok, przynajmniej damy nie udają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones