PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 121
ocen
6,6 10 1 96121
5,3 10
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Szczerze? Gdyby ten film rzeczywiście miał nieść jakieś przesłanie, Gigi nie wybrałaby dupka i podrywacza, który rzuci ją, gdy znudzi mu się nowa zabaweczka. To raz. Dwa... Ten polski tytuł to niezła żenada.

domiczella

Zgadzam sie, watek Gigi przeczy sam sobie. Ze niby jak tupniesz noga i puscisz focha na faceta niezdolnego do uczuc i z lekiem przed zoobowiazniem to on nagle sie zmieni? Tacy panowie potrzebuja terapii a nie focha od dziweczyny. Od takich panow jak Alex sie ucieka i nie wraca. Dla wlasnego spokoju psychicznego.

ocenił(a) film na 5
domiczella

Też się zastanawiałem jakie przesłanie ma ten film. I jedyne jakie widzę to "wiążcie się z partnerami, którzy was na dłużą metę unieszczęśliwią, bo cierpienia nigdy dość". Niestety wiele kobiet dla tych paru minut fajerwerków na początku gotowych jest wiązać się z podrywaczem bo myślą, że przecież go zmienią. Ale ja jeszcze takiego cudu nie widziałem. A widziałem wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones