PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32566}

Kocha... Nie kocha!

À la folie... pas du tout
6,9 6 472
oceny
6,9 10 1 6472
6,0 3
oceny krytyków
Kocha... Nie kocha
powrót do forum filmu Kocha... Nie kocha!

Niby takie nic!

ocenił(a) film na 8

Wnioskując po okładce/plakacie. Ale jak już się oglądnie to łał! Tautou ma naprawdę wielki talent (postac przez nią grana jest prawdziwa i autentyczna). Co do filmu: świetna fabuła, znakomita Audrey i urokliwa Francja. Czego więcej potrzeba do szczęścia?!

ocenił(a) film na 8
szoszan

Plakat jest fatalny!!! To, że "wprowadza w błąd" to nawet fajne, człowiek się nie spodziewa takich wrażeń, ale Audrey jest tam tak przerobiona, że tylko brrrr...

ocenił(a) film na 8
kslawka

dla mnie Audrey po prostu świetnie została dopasowana do tej roli jak i do roli Amelii, ale aktorką dobrą nie jest. Film bardzo dobry, jeden z moich ulubionych, dla mnie to również dobrze, że okładka wprowadza w błąd , bo spodziewałam sie kolejnej nudnej komedii romantycznej a bardzo pozytywnie sie zaskoczyłam.

ocenił(a) film na 9
szoszan

Ten film to wielkie zaskoczenie. Tytuł, plakat, no i początek - wszystko wydaje się trochę banalne, jakby kiczowate. A później fabuła wkracza w zupełnie inny wymiar. Jestem zdziwiona i zachwycona tym kontrastem.
Audrey zagrała świetnie, a motyw tabletek jest naprawdę fantastycznym akcentem na zakończenie... Podoba mi się!;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones