PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1112}
7,5 71 827
ocen
7,5 10 1 71827
5,7 6
ocen krytyków
Kochaj albo rzuć
powrót do forum filmu Kochaj albo rzuć

Może to dziwne pytanie, ale zawsze zastanawiałam się, co to była za rzecz, którą Mania dostała od Shirley, to różowe, okrągłe coś? Jakiś czas temu wpadłam, że to pewnie coś z sexshopu, takie nawiązanie do rozmowy, w której Pawlak mówił, że taką wolność to w Polsce każdy ma w chałupie. Wiem że pewnie pytanie jest naiwne, ale zawsze mnie to ciekawiło, do czego dokładnie ta obróżka służy.

użytkownik usunięty
Pani_Zima_1989

Dokładnie, też od dawna się zastanawiałem - tym bardziej, że Kargul i Pawlak skrzywili się trochę na widok tego prezentu.

ocenił(a) film na 9

ten "ożenek " ?

ocenił(a) film na 9
deconstramus

Witam , Shirley podarowała Mani " obażanek" . To był toczek- ozdoba na głowę z woalką . U nas w tamtych czasach raczej nikt takich ozdób nie nosił, A na już na pewno nie kobiety na wsi. Pozdrawiam fanów filmu.

megiosw

Prezent Shirley był jak najbardziej przemyślany. Skoro Kaźmierz skrytykował wizyty w sex shopach czarna Pawlaczka uznała, że taka woalka doda Mani tajemniczości i zbuduje bardziej zmysłową aatmosferę w łóżku :)

ocenił(a) film na 9
kaleenee

ufff po tylu latach w końcu się dowiedziałam czym był ten tajemniczy przedmiot ;) może gdyby było widać więcej woalki to bym skojarzyła, że to to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones