PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1112}
7,5 71 853
oceny
7,5 10 1 71853
5,7 6
ocen krytyków
Kochaj albo rzuć
powrót do forum filmu Kochaj albo rzuć

Po obejrzeniu pierwszych dwóch części wrzuciliśmy z żonką trzecią do ”diwidika”. Muszę przyznać, że to moja najmniej ulubiona, co wcale nie oznacza, że zła. Komizm sytuacyjny jest naprawdę wysokich lotów, jednak na coś innego chciałem zwrócić uwagę - rozwój cywilizacyjny Stanów Zjednoczonych. To co było dostępne w USA w 1976 młodszych widzów zapewne nie dziwi, wręcz trąci myszką. Ja po raz pierwszy oglądałem ten film w późnych latach 80-tych i duże wrażenie robiły na mnie klimatyzacja w mieszkaniach, żaluzje i 10 programów w telewizji. Wniosek nasuwa się jeden - przez 20 lat nasz kraj odrobił spory dystans cywilizacyjny, co daje powody do dumy. Odbiegłem nieco od tematu a miałem ocenić film. Mimo, że najsłabszy to i tak rewelacyjny - 9/10.

ocenił(a) film na 9
galladorn

Trzecia część mi się najbardziej podobała, właśnie mam ochotę dzisiaj ją znowu obejrzeć przy browarku. :-)

ocenił(a) film na 9
Wojtas_filmweb

I jak było? Smakował browarek?:)

użytkownik usunięty
galladorn

Hehe, wg mnie 1976 widoczny w USA to więcej niż u nas 1996. :)
Dopiero po 2000 roku można mówić o jakimś porównawczym poziomie. Po 2005 jest już całkiem nieźle. Wewnątrz mieszkań nie odbiegamy od Zachodu jednak na zewnątrz blokowisk i kamienic bida.

ocenił(a) film na 9

Niestety masz rację. I raczej nie zapowiada się by obraz blokowisk miał zmienić się na lepsze. Chociaż z drugiej strony znajdą się w Stanach miejsca gorsze niż nasza "wielka płyta".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones