PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1112}
7,5 71 853
oceny
7,5 10 1 71853
5,7 6
ocen krytyków
Kochaj albo rzuć
powrót do forum filmu Kochaj albo rzuć

Nie rozumiem opinii, jakoby trzecia część - "Kochaj albo rzuć" - była najsłabsza. Siłą trylogii p. Chęcińskiego jest genialne aktorstwo i znakomite, zabawne dialogi, których i tu nie brakuje. Często się zdarza, że następne części uznanych filmów kręci się "na siłę" i nie dorównują one części pierwszej, jednak w tym przypadku tak się nie stało. Wszystkie trzy części reprezentują ten sam, wysoki poziom i nadal bawią widzów (nie jestem w stanie powiedzieć, ile razy oglądałam ten film, za każdym razem odkrywam w nim coś nowego). Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
martusia2000

Nie zgodzę się, że to najsłabsza część, moim zdaniem właśnie tutaj jest najwięcej zabawnych dialogów. Cała trylogia jest rewelacyjna.

rycerz1984

i ja rowniez zgadzam sie z moimi przedmowcami, choc osobiscie uwazam ze troszku ;] najnudniejsza (o ile tak mozna powiedziec o tej przepieknej trylogii Chęcińskiego) jest 2 czesc - Nie ma mocnych. Sami swoi na 1 miejscu, Kochaj albo rzuć na 2, 3 Nie ma mocnych ;]

kochajmy starsze, polskie filmy. i podziwajmy gre aktorow, ktorych od kilkunastu (dziesiecu) lat nie ma juz wsrod nas.

Somar

Moim zdaniem jest to najsłabsza część trylogii, aczkolwiek nie odstaje zbytnio od reszty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones