PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=891}

Kochankowie z Kręgu Polarnego

Los Amantes del Círculo Polar
7,6 3 027
ocen
7,6 10 1 3027
6,2 4
oceny krytyków
Kochankowie z Kręgu Polarnego
powrót do forum filmu Kochankowie z Kręgu Polarnego

Przeznaczenie i przypadek.

"Dorwałem" ten film na Zone Europa i... rozwalil mnie na drobne!
Przemistrzowski, przemyslany i przesmaczny wizualnie. Wnoszacy ujmujace konkluzje dla odbiorcy. Po napisach koncowych siedzialem dlugo zahipnotyzowany :-)

Oby wiecej takich filmow, po ktorych nie gasnie jednak ta nadzieja, ze obecne kino nie umiera, nie jest nastawione typowo hoolyłódzko z typowym wzruszaniem mas poprzez szereg kiepskich moralow obok ujęć z komputerowymi wstawkami tanich efektow specjalnych. Poprzeczke mistrzostwa mozna podnosic rowniez i innymi aspektami jaki dala przyklad ta wlasnie produkcja.

ocenił(a) film na 10
Emez

"Oby wiecej takich filmow, po ktorych nie gasnie jednak ta nadzieja, ze obecne kino nie umiera, nie jest nastawione typowo hoolyłódzko z typowym wzruszaniem mas poprzez szereg kiepskich moralow obok ujęć z komputerowymi wstawkami tanich efektow specjalnych."
bajeczne zdanie złożone. ;) podpisuję się pod nim, co innego mogę zrobić.

oleska

Szkoda ze tak mało osób widziało ten film...

ocenił(a) film na 8
sledge

"rozwalił mnie na drobne" to jest to co sama mogłabym od siebie napisać. Film jest przefantastyczny. Oglądałam go z wielką przyjemnością, z minuty na minutę coraz bardziej przepełniona tą historią. I do tego to zakończenie! Piękne ale nie proste, nie podane na tacy. Takie zakończenie jak ma być!

użytkownik usunięty
Emez

wspaniale filmy, ujmujace i wzruszajace historie, to wlasnie dziela Medem'a

Emez

A mnie film okrutnie rozczarował. Początek mnie wciągnął, zaciekawił, ale im dalej, tym było gorzej i do końca dotrwałem już tylko siłą woli. Moim zdaniem film wydumany, nudny i ogólnie ciężkostrawny.
P.s. Bardzo lubię kino nieamerykańskie, ale tutaj było już zbyt "europejsko", zbyt "sztuka przez duże esz" i to wszystko na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones