PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 283
oceny
7,5 10 1 97283
7,8 42
oceny krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Moja kuzynka i jej klasa na to niedługo jedzie. To 1 klasa gimnazjum. Ogólnie dzieciaki chcą na to jechać tylko po to by nie mieć lekcji.
Moje pytanie więc brzmi: Czy grupie zbuntowanych gimnazjalistów spodoba się ten film?

Windraver

Wątpię, bo do filmów Wesa Andersona po pierwsze trzeba mieć dystans, a po drugie głowę. Nie jest to może najtrudniejszy film w odbiorze, ale dla grupy dzieci w wieku gimnazjalnym jak najbardziej nudny :)

ocenił(a) film na 7
KeatonSpaghetti

Już tak nie generalizuj, różne są jednostki.

Windraver

+ film jest w kinie od 15 lat, jak każdy film Wesa Andersona.

ocenił(a) film na 8
Windraver

Znając gimnazjalistów, z pewnością im się nie spodoba. Wątpię, czy w 1. liceum by się podobał. Anderson to akurat kino wybitnie specyficzne, dla mocno uśrednionych widzów przeważnie nie do strawienia. Ale przecież lekcji nie będzie, więc i tak im wszystko jedno.

ocenił(a) film na 8
Halucynka

Też mi różnica między pierwszą szkoły średniej a gimbusami. I jedni i drudzy mają jeszcze pusto w głowach.

ocenił(a) film na 7
Windraver

Aż współczuję ludziom, którzy trafią na ten sam seans, co klasa z gimnazjum. Jeśli na 30 osób chociaż 2 spodoba się film, będzie to niewątpliwy sukces. Reszta wynudzi się jak mopsy, co poskutkuje głupimi pomysłami...

ocenił(a) film na 7
Windraver

Jak nie będą ludziom przeszkadzać, to spoko. A nóż widelec komuś się jeszcze spodoba, bo to nie jest wcale jakieś kino zajebiście trudne w odbiorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones