PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 275
ocen
7,5 10 1 97275
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Na szczęście długo na seans czekać nie musiałam, bo dzięki mojemu tymczasowemu pobytowi w USA, miałam szansę dużo wczesniej wybrać się na Moonrise Kingdom. Na pewno film spodoba sie fanom kina drobiazgowego, gdzie szczegoly nadaja sens calosci. Historia jest niepozbawiona czarnego humoru, i swietnie koresponduje z rzeczywistocia. Moonrise Kingdom jest dla mnie idealnym przerywnikiem pomiedzy kolejnymi blockbusterami amerykanskimi. 8/10

Cala recenzja=> http://mojapropaganda.blox.pl/2012/06/Krolestwo-niewinnosci.html

Madame_Rose

Film zaiste w pytę, rzeknij mi jednak, miła koleżanko - czy tylko ja jestem absolutnie urzeczony nietuzinkowym wyglądem i talentem Kary Hayward?

ocenił(a) film na 8
Galadh

Ta dziewczyna jest niesamowita, co do tego pełna zgoda. Za wcześnie na wyciąganie daleko idących wniosków, ale być może dla niej Moonrise Kingdom, będzie jak dla Portman "Leon zawodowiec, albo Dunst "Wywiad z wampirem"? Muszę też odnotować, że fajnego charakteru bohaterce granej przez Karę, nadawał partnerujący Jared Gilman. Oboje się fantastycznie uzupełniali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones