PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184922}
6,5 2 749
ocen
6,5 10 1 2749
6,3 3
oceny krytyków
Kochankowie z Marony
powrót do forum filmu Kochankowie z Marony

co do tego filmu. Z jednej strony zdaje sobie sprawe ze jest to film wart uwagi i w pewnym sensie wybitny, Gra aktorska, muzyka, zdjęcia, sceny plenerowe, rezyseria wszystko jest maksymalnie dopieszczone ale jednak podczas oglądania nie umiem się wciągnąc w bieg wydarzeni. Gdy skończyłam seans miałam wrazenie jakbym cały film przesła i przegapiłam główny problem filmu ( a film oglądałam bardzo uważnie)
czy wy tez mieliście podobnie? nie ukrywam że to możliwe ze po prostu nie zrozumialam tego co twórcy chcieli przekazac i powinnam wrócic do tej pozycji za kilka lat gdy '' nabiore pojęcia o życiu''

ocenił(a) film na 7
thresh98

Mam podobnie. Nie wszystko zrozumiałem w tym filmie.... być może dlatego, że nie czytałem utworu.

ocenił(a) film na 8
thresh98

tresh@ zgadzam się z Tobą , mam podobne odczucia. Oglądałam bardzo uważnie i skupiałam się równie mocno zeby nic nie przegapić, a jednak czuje, ze cos mi umknęło..jest to film nostalgiczny i trudny w odbiorze.Szczerze ,miałabym problem z opisaniem filmu i opowiedzeniem o czym jest. ja go na swój sposób rozumiem ,ale jednak spróbuje go pooglądać za jakiś czas.. mysle ,ze zrozumiem go wtedy bardziej.
Nie jest to na pewno kino dla przeciętnego widza,nie mniej jednak film godny dużej uwagi! b.dobry. świetna obsada, gra aktorów i rzeczywiście muzyka! ( Jerzego Satanowskiego) aha jeszcze dodam tak na koniec. no musze przyznać, ze gra Łukasza Simlata mnie dość zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Nie widziałam go wcześniej w takiej odsłonie;) gdzieś tylko w serialu,czy epizodzie filmowym ,wiec byłam zaskoczona. pozdrawiam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones