PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 193 225
ocen
7,3 10 1 193225
6,6 20
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Świetny film.

użytkownik usunięty

jeden z lepszych, ciesze się, że go obejrzałam, chociaż nie byłam jakoś dobrze na niego nastawiona. :D

ocenił(a) film na 9

Mam podobne odczucia. Najpierw zachęcił mnie trailer, potem zniechęcił kolega mówiąc że nie warto oglądać no i zasiadłem z taka półchęcią. Z minuty na minutę co raz bardziej się wczuwałem i wciągnął mnie doszczętnie, chwilami wzruszający i prawie przez cały czas trzymający w napięciu, zaskakująca historia gdzie z poległego za swój kraj zrobili w pewnym sensie "martwą marionetkę" jeśli można tak powiedzieć. Zakończenie też mega zaskakujące - myślałem że zakończy się najprościej, zostanie odłączony od aparatury i to wszystko a tu zonk - czy pozytywny czy negatywny ciężko powiedzieć - oba zakończenia na pewno by pasowały. Fabuła zawiła i się sam pogubiłem - alternatywne rzeczywistości to ciężki orzech do zgryzienia, W pewnym momencie kapsuła nasunęła mi myśl że troszkę zaczerpnięty pomysł z serialu "7 days" (Misja w czasie). Film nieprzewidywalny i jeden z lepszych tego roku - daję mocną 9 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones