PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 883
oceny
7,3 10 1 192883
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

10/10

ocenił(a) film na 10

Dawno nie widziałam tak wciągającego filmu. Cały czas trzyma w napięciu. Nieprzewidywalny. Zaskakuje. Daje do myślenia.

gwiazdaszeryfa

jeśli ktoś jest zainteresowany to już niedługo tytuł będzie można obejrzeć na małym ekranie :) od 1 grudnia zostanie udostępniony w VOD telewizji N. Słyszałem, że film jest rewelacyjny, a opinie na FW tylko potwierdzają- na pewno nie odpuszczę.

ocenił(a) film na 10
gwiazdaszeryfa

W pełni zgadzam się z oceną, również 10/10. Właściwie to chyba jeden z najlepszych filmów jakie dane było mi obejrzeć ;).

ocenił(a) film na 5
Jarek1993

to widac, ze malo ogladales filmow

bojan89

Ja oglądałem wiele i dla mnie to też był jeden z lepszych filmów jakie oglądałem.

gwiazdaszeryfa

Dla mnie również świetny, 10/10!

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

Dla mnie 8/10 jest wiele filmow które bardziej wyczerpuja potencjał 'podrózy w czasie'

neus3zp

Przecież w tym filmie bohater wcale nie podróżował w czasie tylko był przenoszony do kopii rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
Anannke

Dobrzę, więc nieco zmodyfikuję moją poprzednią wypowiedz :)) :

Dla mnie 8/10, choć jest wiele filmow które bardziej wyczerpuja potencjał 'podrózy w czasie', przestrzeni czy kopii rzeczywistości ;]

neus3zp

I znów się przyczepię :P Przesłaniem filmu raczej nie były alternatywne rzeczywistości, tylko "co byś zrobił gdyby Ci zostało 8 minut życia". Film dostał ode mnie dyszkę nie dlatego, że miał jakąś niesamowitą fabułę, ale dlatego, że dał mi do myślenia. Uświadomił mi jak wiele czasu człowiek marnuje choćby oglądając filmy :P

ocenił(a) film na 8
Anannke

Zgodzę się, że film bardzo dobry, również mi się podobał, jednak z tak dobrym aktorem (jakim bezwątpienia jest Gyllenhaal) oraz tak dobrym pomysłem, można było stworzyć coś lepszego. Wg mnie potencjał nei został w pełni wykorzystani, toteż uważam, ze są lepsze filmy z tego gatunki, hehe :P

neus3zp

Co kto lubi :)

ocenił(a) film na 7
gwiazdaszeryfa

..a może "Memento"??

gwiazdaszeryfa

film nie był zły, ale bez przesady - 10/10? zwłaszcza dziwią mnie opinie, które stwierdzają, że to najlepszy film jaki w życiu ktoś oglądał... to aż na swój sposób smutne.
już wspomniany wyżej Memento jest o wiele bardziej intrygujący.

atti

Dla mnie bardzo podobne do Deja vu. Tamto lepiej mi się podobało ale w obu filmach chodzi o to samo. Więc jak ktoś szuka podobnego do tego to polecam Deja vu. Zresztą oba bardzo dobre. I aktorzy, których lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones