PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 193 180
ocen
7,3 10 1 193180
6,6 20
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

6/10 niestety

użytkownik usunięty

Hollywood znowu przesadzilo , z ciekawego i oryginalnego jak na dzisiajsze czasy filmu chcieli zrobic film zaje... ciekawy i w uj oryginalny i wyszlo jak wyszlo czyli dobre 90% filmu spieprzyli koncowka na sile udziwniona , (UWAGA SPOILER) tam nie bylo ŻADNEGO cofania sie w czasie ANI równoległej rzeczywistości , koles poprostu wciaz odtwarzal w swojej jaźni podłaczonej do dyskow twardych komputerów wojskowych te same osiem minut , mogl jedynie trafic na slad ktory zmieni PRZYSZLOSC ale w zadnym wypadku przeszlosc a juz napewno nie mogl ze swojej glowy wysylac smsow :] scena gdy juz odlaczony od zasilania jedzie ze swoja ukochana do chicago to moglo byc jego wyobrazenie nieba w ktorym sie spotkali gdy wypelnil zadanie i gdzie odszedl poniewaz umarl gdy odlaczono zasilanie (o tym czym dla kogo jest niebo i jak wyglada nie bede sie tu rozwodzil ale to bardziej dla mnie prawdopodobna interpretacja niz to ze przeżył w równoległej rzeczywistości ) dałbym 8/10 ale daje 6/10 i niech sie ciesza , juz dawno zaden film mnie tak nie zainteresowal i nie wnerwil na koncu, pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

To ciekawe jak ze wspomnień człowieka odtworzył choćby ciężarówkę pełna bomb, jakiej nie mógł ten ów człowiek w jakiego się wcielił widzieć. Skąd mógł znać dane osobowe z portfela jakieś osoby skoro go nie widziała (ta osoba w jaką się wcielił).
Jak można resetować wybrany kawałek pamięci?
Jak można w ogóle wejść w mózg? I z nim gadać..
Pełnosprawny komputer kwantowy...... (w dzisiejszych czasach..)
Kawałek człowieka może 1/5 jaka dalej żyje... I jeszcze pewnie go w tej komorze golili, myli itp.

TO film scifi więc dlaczego niby nie mogło by go to teleportować i cofnąć czasu?
Skoro dziesiątki bardziej dziwnych rzeczy mogło się dziać?

użytkownik usunięty
unpxre

tak , zasadniczo masz racje , jesli pokazywali mu te 8 minut oczami jakiegos nauczyciela to powinien caly czas siedziec na swoim miejscu i jedynie z tej perspektywy obserwowac przedział w pociagu , jednak wtedy bylby to najprawdopodobniej jeden z nudniejszych filmow ostatnich lat :) dlatego nagięli granice prawdopodobienstwa i dali mu mozliwosc poruszania sie i widzenia tego czego widziec by poprostu nie mogl , jednak to naduzycie jestem w stanie zaakceptowac , jakos sie miesci w logice filmu , jednak równoległe ż=rzeczywistości cofanie w czasie i wysyłanie smsów z głowy juz jakos do mnie nie trafia , jednak interpretacje mogą byc rozne i za to tez plus dla tego filmu , pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones