PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 193 023
oceny
7,3 10 1 193023
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Cudowny Film 11/10

ocenił(a) film na 10

Wilm byłcudowny !!! polecam lubiacym klimaty z cofaniem czasu:))

ocenił(a) film na 8
TerFereTP

Również bardzo mi się pobadał, pomysł trafiony. Zapewne znajdzie się miliard osób twierdzących że ten film to dno, ale dla mnie jest wyjątkowy.

ocenił(a) film na 6
TerFereTP

Mnie film nie powalił jak dla mnie ciąg zdarzeń był zbyt przewidywalny ponieważ pomysł z "cofaniem się w czasie" albo z powtarzaniem pewnych zdarzeń dopóki nie uda nam się dotrzeć do wyznaczonego celu to dość oklepany temat. Film nie przypadł mi do gustu ale to tylko moja opinia. 6/10

Lunada

Właśnie miałem napisać że daję mu 8/10 za innowacyjność, a Ty twierdzisz że temat oklepany. Możesz mi podać przykłady takiego potraktowania tematu w innych filmach? Jest pewna analogia do Wehikułu czasu, ale to jednak nie to samo. Bardziej kojarzy mi się z Incepcją, choć to jednak zupełnie co innego.

Pete

no właśnie, zgadzam się!

ocenił(a) film na 6
ZeneQr

Motyw z powtarzającym się dniem lub zdarzeniem występował w wielu serialach ale chodź by także w filmie "Dzień Świstaka" z 1993r.

Lunada

no ale po co to rozkminiać:) fajny film przyjemnie się go ogląda a to chyba najważniejsze:)

ocenił(a) film na 9
TerFereTP

mi też się bardzo spodobał ten film i dałem mu 9/10, jeden z nie wielu albo jeden jedyny który zrobił na mnie takie wrażenie i pozostawił same pozytywy, nie tylko dlatego że to podróż w czasie, bo to dla mnie mało istotne, w filmie jest pokazany wątek nad sensem życia, miłości, rodziny, nawet tego co dzieje się po śmierci i wielu wielu innych, być może to nie była inna rzeczywistość (końcówka filmu) tylko inny wymiar w którym ludzie żyją dalej - ja to tak zinterpretowałem, taka inna forma przedstawienia życia po śmierci, strasznie dobry film, za scenariusz i sam pomysł w realizacji nagrody się należą, żeby to wszystko zrozumieć chyba się nie da, bardzo zakręcony ale pozytywnie

ocenił(a) film na 7
TerFereTP

film oceniam na 7 ale wcale to nie oznacza że jest on słaby po prostu jest kilka elementów, które można by poprawić. Co do całości bardzo pozytywne wrażenie, film który pozostawia coś po sobie w człowieku na długo po napisach końcowych. Mi osobiście zapadła w pamięci scena w której jeden z pasażerów pociągu rozśmiesza innych ( taka stop klatka z uśmiechniętymi twarzami) serio nie wiem dlaczego ale bardzo mi się to podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones