PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 990
ocen
7,3 10 1 192990
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Re-fleksja

ocenił(a) film na 8

Nie będę powielał innych pozytywnych opinii, więc tylko napiszę o dwóch kwestiach...

Pierwsza - czy nie okazuje się, że jedyną "ofiarą" w filmie jest świadomość (prawdziwego) Seana?

Druga - zdanie wypowiedziane przez Christine w stylu: "Wiedziałam, że (Sean) jest mi przeznaczony" pisała chyba grupa specjalistów od "Klanu" i "M jak miłość".

ocenił(a) film na 8
Eriksson88

Masz rację, też to tak odebrałem . Szkoda,że kolejny dobry film,który NIE jest o miłości(przynajmniej nie tak jak ostatnio masowo tłuczone komedie romantyczne) zepsuło słabe amerykańskie zakończenie. Wszyscy żyją,kochają się i ruch*ją;) Gdyby pan pilot naprawdę umarł to film miałby dla mnie jeszcze większego kopa emocjonalnego.
Oczywiście nasuwa się pytanie: czy to normalne,że pani komandor naraża swoją wojskową karierę,życie po to żeby zabić/dobić/odłączyć pana kapitana obcego człowieka dla niej. No ale to tylko film i to dobry8/10.

OddThomasPL

>ten/ten< i to więcej aniżeli dobry!
Każdy zasługuje na życie, jakie by ono nie było. . .
nawet jako "kod nieśmiertelności", aaaaa
zresztą duch człowieka jest NiEśmiertelny!

ocenił(a) film na 8
KiKen

W duchy nie wierzę:) Ale ,że każdy zasługuje na życie to tak zgadzam się,chociaż gdyby to odemnie zależało to ci którzy zabijają z premedytacją traktowani by byli starą dobrą zasadą oko za oko.

OddThomasPL

Dla ludzi to kwestia moralna,
jedynie nieco pokłębiona.
Ale owszem czasami taka w/w
zasada byłaby }dobrem koniecznym{

ocenił(a) film na 8
OddThomasPL

Dlatego cenię sobie np. film "W chmurach". Byłem tak zaskoczony niehollywoodzkim zakończeniem, że aż zacząłem sprawdzać, czy to nie jakiś sabotaż.

ocenił(a) film na 8
Eriksson88

Ciekawe muszę to obejrzeć bo takie endingi życiowe to jak dotąd tylko w kinie koreańskim oglądałem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones