PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 996
ocen
7,3 10 1 192996
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Słabo.

ocenił(a) film na 3

Spodziewałam się czegoś lepszego. Film zupełnie przeciętny, scenariusz słaby, przewidywalny no i te dialogi... Zmarnowane 1,5 h. Nie polecam.

ocenił(a) film na 7
leszczusia

przeciętny? to podaj inne tego typu przeciętne filmy, z chęcią obejrzę :) ponieważ mi film bardzo się podobał.

ocenił(a) film na 3
EBM4

Chodzi o to, że dla mnie film musi mieć w sobie to "coś". Nie jest już tak istotne czy będzie to dobry scenariusz, dobra gra aktorów, dobra muzyka, oryginalność, efekty czy jeszcze coś, dzięki czemu film będzie wyróżniał się spośród setek innych filmów i nie pójdzie w niepamięć już następnego dnia po obejrzeniu. Niech ten film ma w sobie cokolwiek...Niestety "kod nieśmiertelności" nie miał w sobie absolutnie nic. Tematyka cofania się w czasie czy alternatywnych światów jest już tak oklepana, że człowiekowi robi się słabo. Jak nie masz pomysłu na film to cofaj aktora w czasie przez 90 minut. Nie znaczy to, że taka tematyka z góry skazuje film na porażkę. Właśnie dlatego, że film może mieć w sobie to "coś" - dobrych aktorów, śmieszne dialogi albo jakąś głębszą myśl, która zmusza widza do przemyśleń. W tym przypadku nie ma o tym mowy. Ja w każdym razie nie znalazłam w tym filmie nic wartościowego. Możesz mnie oświecić, co Tobie się tak podobało w tym filmie? Z chęcia o tym poczytam. Pozdro.

ocenił(a) film na 7
leszczusia

Z tym "coś" się zgadzam, ale mało jest takich już filmów co by je miało.
Obejrzałem wiele już w życiu filmów, poziom moich oczekiwań troszkę spada, a taki "kod nieśmiertelności " to dla mnie jeden z lepszych larytasów jakie obecnie mogę dostać.

ocenił(a) film na 9
leszczusia

A ja polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones